Cennik 2017-11-12T21:25:23+00:00

Stacja Nadruku – ceny produktów:

Cena każdego z produktów znajdującego się w naszym katalogu produktów jest widoczna w szczegółach tego produktu. Cena ta dotyczy zakupu w ilości 1-9, ponieważ w przypadku zdecydowanej większości produktów udzielamy zniżki 10% z tytułu jednorazowego zamówienia ilości 10-ciu lub więcej sztuk z danego modelu (bez względu na kolor i rozmiar). Nie dotyczy to niewielkiej grupy produktów, na które mamy stałą cenę – zniżka 10% z tytułu zamówienia większej ilości nie obowiązuje produktów: 101 Koszulka Classic, 132 Koszulka męska Classic New, 133 Koszulka damska Classic New, 881 Polyester SJ koszulka unisex, P71 Parade koszulka unisex, P72 Pelican koszulka dziecięca, 1LR – koszulka charytatywna, oraz produkty widoczne w części ‘Dodatkowy asortyment’.

Stacja Nadruku – orientacyjny cennik usług nadruku:

Informacje ogólne (dot. wszystkich metod nadruku):

 1. Ceny przedstawione w cenniku są cenami orientacyjnymi. Wynika to z kilku czynników, m.in. stopnia skomplikowania nadruku pod kokretną metodę nadruku. Prosimy o kontakt w celu wyceny Twojego konkretnego zlecenia. 
 2. Każdy Państwa projekt, który zawiera więcej niż jedną grafikę wycenimy indywidualnie, biorąc pod uwagę różne kwestie mogące zmniejszyć koszt całego nadruku. Prosimy o kontakt w tym celu. 
 3. Koszt składania i pakowania koszulek do torebek foliowych – 0,50zł/szt. Zawiera koszt torebki foliowej.
 4. Nadruk na materiałach otrzymanych od klienta – 1-5 zł/szt. – w zależności od specyfiki wykonania nadruku. W przypadku tradycyjnych t-shirtów jest to kwota 1zł.
 5. Powyższe ceny nie uwzględniają kosztu przygotowania projektu graficznego – jedynie w sytuacji jeśli jest wymagany. Przygotowując wycenę powiemy Ci, jeśli będzie taka konieczność.
 6. Ceny nie uwzględniają kosztu transportu do siedziby zamawiającego.
 7. Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Cena za zamówione produkty oraz usługi zostanie przedstawiona przez nas przed przystąpieniem do realizacji zlecenia. Zlecenie może zostać zrealizowane jedynie po potwierdzeniu warunków i akceptacji wyceny.

Nadruk folią FLEX:

Cennik nadruku na odzieży metodą folii flex.

 • przykładowe nadruki folią flex możesz znaleźć na tej stronie: Nadruk na odzieży – folia flex,
 • ceny są orientacyjne i dotyczą standardowych kolorów folii; w przypadku folii specjalnych (odblaskowa, brokatowa, itp.) cena nadruku może być wyższa o ok. 10-25% z uwagi na wyższy koszt folii oraz w niektórych przypadkach nieco bardziej skomplikowany proces przygotowania folii,
 • koszt nadruku każdego dodatkowego elementu (tej samej wielkości lub mniejszego) na tym samym produkcie musi być wyceniony indywidualnie – prosimy w tym celu o kontakt na kontakt@stacjanadruku.pl,
 • w przypadku kiedy wzór posiada wiele elementów, koszt nadruku może być większy o 10-30%
 • jeśli grafika zawiera więcej niż 1 kolor, prosimy o kontakt w celu uzyskania wyceny.

Nadruk poprzez sublimację:

Cennik nadruku na odzieży metodą sublimacji.

* – np. sportowa koszulka ze 100% poliestru; nadruk nie będzie wyczuwalny palcami gdyż kolory wnikną we włókna materiału

 • nadruk sublimacją na tym samym elemencie odzieży w innym miejscu (np. na plecach, rękawku) wymaga osobnej wyceny – prosimy o w tym celu o kontakt,
 • pełna sublimacja w pełnej gamie kolorów (przykłady są widoczne tutaj: Sublimacja – najtrwalsza metoda nadruku na odzieży) jest możliwa tylko na białym materiale. Na innych kolorach materiału poliestrowego można sublimować w kolorze czarnym, nadruk w innych kolorach jest zależny od koloru materiału.

Nadruk folią subli-flex/flock:

Cennik usług - folia subli-flex-flock | StacjaNadruku.pl | Nadruki na odzieży | Bielsko-Biała

Nadruk na kubkach (sublimacja):

Powyższe ceny zawierają w sobie koszt kubka – zdjęcie przykładowego kubka jest tutaj.

Nadruk sitodrukiem:

Cennik nadruku na odzieży metodą sitodruku

 1. Ceny dotyczą nadruku do formatu A4 i dotyczą wykonania nadruku na jednym elemencie odzieży (np. przód, tył, rękaw). Każdy kolejny nadruk na tym samym elemencie odzieży wymaga indywidualnej wyceny – skontaktuj się z nami w tym celu.
 2. Do powyższych cen należy dodać koszt przygotowania matrycy i wykonania kliszy. Koszt przygotowania dla jednego koloru dla wielkości do A4 wynosi 40zł. W przypadku nadruku na odzieży inna niż biała należy doliczyć koszt przygotowania dodatkowej białej matrycy (40zł).
 3. Dostarczony plik z projektem powinien być przygotowany w postaci wektorowej. W przeciwnym razie mogą zostać doliczone dodatkowe koszty związane z przygotowaniem projektu (ewentualny koszt zostanie uwzględniony w wycenie).
 4. Ceny mogą się różnić w przypadku niestandardowych projektów, wymiarów, na nadruku na innych podłożach (dres, ortalion, itp.) lub nadruku farbami wodnymi, puchnącymi.

Folia dekoracyjna na ścianę.

Przygotowanie materiałów jest zależne od kilku czynników. W tym przypadku prosimy o kontakt w celu dokonania wyceny.