Odzież promocyjna: Adler, Malfini, Picolio, Rimeck. 2017-11-17T22:44:32+00:00

Nasz podstawowy katalog produktów zawiera produkty marek: Adler, MalfiniRimeck oraz Picolio. To wielokrotnie sprawdzona przez naszych klientów wysokiej jakości odzież promocyjna i robocza.

Współpracujemy dodatkowo również z kilkoma dostawcami, którzy dostarczają nam produkty z niższej półki cenowej. Sprawdzą się one w sytuacji kiedy cena ma dla Ciebie największe znaczenie, a jakość produktów nie musi być wysoka.

ZOBACZ KATALOG ODZIEŻY WYSOKIEJ JAKOŚCI: Adler, Malfini, Rimeck
Interesują Cię produkty z dolnej półki cenowej ?

Produkty z naszego głównego katalogu odzieży można pokrótce scharakteryzować w ten sposób:

  • Adler – są to produkty bardzo dobrej jakości, dedykowane do codziennego użytku. Adler jest marką coraz bardziej popularną w Polsce i coraz bardziej też przez klientów cenioną za świetny stosunek jakości do ceny.
  • Malfini – marka z rodziny premium. Jakość produktów Malfini jest znakomita, produkty te można bez wątpienia porównywać do produktów znanych markowych firm odzieżowych, jednak w stosunku do nich produkty Malfini są zdecydowanie tańsze.
  • Rimeck – produkty tej marki dedykowane są dla pracowników fizycznych, którzy cenią sobie w pracy odzież wysokiej jakości. Wszystkie produkty są szyte z wysokiej jakości materiałów odpornych na ścieranie i czynniki zewnętrzne, a miejsca najbardziej narażone na przetarcia zostały dodatkowo wzmocnione certyfikowanym materiałem Cordura®.
  • Picolio – nowoczesna marka, której odzież dedykowana jest pod wszelkiego rodzaju eventy i wydarzenia.

Logotypy marek: Adler, Rimeck, Malfini, Picolio.

Ceny widoczne w szczegółach każdego z produktów dotyczą jego pojedynczych ilości (1-9). Zamawiając jednak ilość 10 lub więcej z danego modelu otrzymasz od nas 10% rabatu(z wyjątkiem kilku produktów, na które obowiązuje stała cena – ich listę znajdziesz na tej stronie: Cennik). W przypadku zamawiania ilości większych prawdopodobnie będziemy mogli zaoferować Ci większy rabat – wyślij w tym celu do nas zapytanie.

Odzież marek Adler, Malfini i Rimeck to produkty wysokiej i bardzo wysokiej jakości. Jeśli znaczenie dla Ciebie ma jednak głównie niska cena produktu, zobacz co możemy Ci zaoferować klikając w drugi z przycisków.

ZOBACZ KATALOG ODZIEŻY WYSOKIEJ JAKOŚCI: Adler, Malfini, Rimeck
Interesują Cię produkty z dolnej półki cenowej ?