Cennik2018-11-29T15:45:50+00:00

Stacja Nadruku – cennik usług nadruku:

Informacje ogólne (dot. wszystkich metod nadruku):

 1. Poniższy cennik zawiera ceny orientacyjne. Wynika to z kilku czynników, m.in. stopnia skomplikowania nadruku pod kokretną metodę nadruku. Prosimy o kontakt w celu wyceny Twojego konkretnego zlecenia. 
 2. Każdy Państwa projekt, który zawiera więcej niż jedną grafikę wycenimy indywidualnie, biorąc pod uwagę różne kwestie mogące zmniejszyć koszt całego nadruku.
 3. Koszt składania i pakowania koszulek do torebek foliowych – 0,50zł/szt. Zawiera koszt torebki foliowej.
 4. Nadruk na materiałach otrzymanych od klienta może zwiększyć koszt – jest to zależne od kilku czynników. Zapraszamy do naszego katalogu odzieży.
 5. Powyższe ceny nie uwzględniają kosztu przygotowania projektu graficznego – jedynie w sytuacji jeśli jest wymagany. Przygotowując wycenę powiemy Ci, jeśli będzie taka konieczność.
 6. Ceny nie uwzględniają kosztu transportu do siedziby zamawiającego.
 7. Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Cena za zamówione produkty oraz usługi zostanie przedstawiona przez nas przed przystąpieniem do realizacji zlecenia. Zlecenie może zostać zrealizowane jedynie po potwierdzeniu warunków i akceptacji wyceny.

Cennik nadruku na odzieży – sitodruk:

Cennik sitodruku

 1. Powyższe ceny dotyczą nadruku na koszulce bawełnianej: białej lub innego koloru. Nadruk na innych elementach odzieży wyceniamy indywidualnie.
 2. Przestawione powyżej ceny są cenami orientacyjnymi, na finalną cenę ma wpływ kilka czynników. Po obejrzeniu grafiki potwierdzamy kwotę.
 3. Ceny dotyczą nadruku do formatu A4 i dotyczą wykonania nadruku na jednym elemencie odzieży (np. przód, tył, rękaw). Każdy kolejny nadruk na tym samym elemencie odzieży wymaga indywidualnej wyceny – skontaktuj się z nami w tym celu.
 4. Do powyższych cen należy dodać koszt przygotowania matryc i wykonania klisz. Koszt przygotowania dla jednego koloru wynosi 50zł netto.
 5. W przypadku nadruku na odzieży inna niż biała należy doliczyć koszt przygotowania dodatkowej matrycy pod podkład (50zł).
 6. Dostarczony do druku plik z projektem powinien być przygotowany w postaci wektorowej. W przeciwnym razie mogą zostać doliczone dodatkowe koszty związane z przygotowaniem projektu (ewentualny koszt zostanie uwzględniony w wycenie).

Cennik nadruku na odzieży – folia flex:

Cennik nadruku na odzieży - folia flex.

 • przykładowe nadruki folią flex możesz znaleźć na tej stronie: Nadruk na odzieży – folia flex,
 • wykorzystujemy najwyższej jakości folie, które charakteryzują się bardzo dużą trwałością przy bardzo małej grubości,
 • ceny są orientacyjne i dotyczą standardowych kolorów folii; w przypadku folii specjalnych (odblaskowa, brokatowa, itp.) cena nadruku może być wyższa o ok. 10-25% z uwagi na wyższy koszt folii oraz w niektórych przypadkach nieco bardziej skomplikowany proces znakowania odzieży,
 • koszt nadruku każdego dodatkowego elementu (tej samej wielkości lub mniejszego) na tym samym produkcie musi być wyceniony indywidualnie – prosimy w tym celu o kontakt na kontakt@stacjanadruku.pl,
 • w przypadku kiedy wzór posiada wiele elementów, koszt nadruku może być większy o 10-30%
 • jeśli grafika zawiera więcej niż 1 kolor, prosimy o kontakt w celu uzyskania wyceny.

Cennik nadruku na odzieży – sublimacja:

Cennik nadruku na odzieży - sublimacja.

* – np. sportowa koszulka ze 100% poliestru; nadruk nie będzie wyczuwalny palcami gdyż kolory wnikną we włókna materiału

 • nadruk sublimacją na tym samym elemencie odzieży w innym miejscu (np. na plecach, rękawku) wymaga osobnej wyceny – prosimy o w tym celu o kontakt,
 • pełna sublimacja w pełnej gamie kolorów (przykłady są widoczne tutaj: Sublimacja – najtrwalsza metoda nadruku na odzieży) jest możliwa tylko na białym materiale. Na innych kolorach materiału poliestrowego można sublimować w kolorze czarnym, nadruk w innych kolorach jest zależny od koloru materiału.

Cennik nadruku folią subli-flex/flock:

wycena indywidualna – skontaktuj się z nami w sprawie Twojego projektu