Cennik znakowania odzieży:

Cennik nadruku na odzieży – druk bezpośredni DTG:

Cennik druku bezpośredniego DTG

 1. Informacje na temat metody druku DTG oraz przykładowe nadruki wykonane przez nas tą metodą znajdziesz na stronie: Nadruk na odzieży – druk bezpośredni DTG
 2. Druk DTG wykonujemy na koszulkach bawełnianych lub bawełnianych z dodatkiem elastanu.
 3. Ceny dotyczą nadruku na przodzie, tyle lub rękawku (chyba że rękawek jest trudno dostępny do nadruku).
 4. Nadruk jest w pełnej palecie kolorów z możliwymi przejściami tonalnymi. Ilość kolorów nie wpływa na cenę.
 5. Powyższe ceny dotyczą nadruku na koszulkach zakupionych u nas. Na koszulkach powierzonych koszt jest wyższy o 5-20% (w zależności od ceny koszulek).
 6. Zapoznaj się również z informacjami ogólnymi dot. cen nadruku (poniżej).

Cennik nadruku na odzieży – sitodruk:

Cennik sitodruku.

 1. Informacje na temat metody sitodruku oraz przykładowe nadruki wykonane przez nas tą metodą znajdziesz na stronie: Nadruk na odzieży – sitodruk
 2. Powyższe ceny dotyczą nadruku na koszulce bawełnianej: białej lub innego koloru. Nadruk na innych elementach odzieży wyceniamy indywidualnie.
 3. Przestawione powyżej ceny są cenami orientacyjnymi, na finalną cenę ma wpływ kilka czynników. Po obejrzeniu grafiki potwierdzamy kwotę.
 4. Ceny dotyczą nadruku do formatu A4 i dotyczą wykonania nadruku na jednym elemencie odzieży (np. przód, tył, rękaw). Każdy kolejny nadruk na tym samym elemencie odzieży wymaga indywidualnej wyceny – skontaktuj się z nami w tym celu.
 5. Do powyższych cen należy dodać koszt przygotowania matryc i wykonania klisz. Koszt przygotowania dla jednego koloru wynosi 50zł netto.
 6. W przypadku nadruku na odzieży inna niż biała należy doliczyć koszt przygotowania dodatkowej matrycy pod podkład (50zł).
 7. Dostarczony do druku plik z projektem powinien być przygotowany w postaci wektorowej. W przeciwnym razie mogą zostać doliczone dodatkowe koszty związane z przygotowaniem projektu (ewentualny koszt zostanie uwzględniony w wycenie).
 8. Zapoznaj się również z informacjami ogólnymi dot. cen nadruku (poniżej).

Cennik nadruku na odzieży – folia flex:

Cennik nadruku folią flex.

 1. Informacje na temat metody druku folią flex oraz przykładowe nadruki wykonane przez nas tą metodą znajdziesz na stronie: Nadruk na odzieży – folia flex.
 2. Wykorzystujemy najwyższej jakości folie, które charakteryzują się bardzo dużą trwałością przy bardzo małej grubości.
 3. Ceny są orientacyjne i dotyczą standardowych kolorów folii; w przypadku folii specjalnych (odblaskowa, brokatowa, itp.) cena nadruku może być wyższa o ok. 10-25% z uwagi na wyższy koszt folii oraz w niektórych przypadkach nieco bardziej skomplikowany proces znakowania odzieży.
 4. Koszt nadruku każdego dodatkowego elementu (tej samej wielkości lub mniejszego) na tym samym produkcie musi być wyceniony indywidualnie – prosimy w tym celu o kontakt na kontakt@stacjanadruku.pl.
 5. W przypadku kiedy wzór posiada wiele elementów, koszt nadruku może być większy o 10-30%.
 6. Jeśli grafika zawiera więcej niż 1 kolor, prosimy o kontakt w celu uzyskania wyceny.
 7. Zapoznaj się również z informacjami ogólnymi dot. cen nadruku (poniżej).

Cennik nadruku na odzieży – sublimacja:

Cennik nadruku wykonanego na koszulkach poliestrowych.

* – np. sportowa koszulka ze 100% poliestru; nadruk nie będzie wyczuwalny palcami gdyż kolory wnikną we włókna materiału

 1. Informacje na temat metody druku sublimacją oraz przykładowe nadruki wykonane przez nas tą metodą znajdziesz na stronie: Nadruk na odzieży – sublimacja
 2. Nadruk sublimacją na tym samym elemencie odzieży w innym miejscu (np. na plecach, rękawku) wymaga osobnej wyceny – prosimy o w tym celu o kontakt.
 3. Pełna sublimacja w pełnej gamie kolorów (przykłady są widoczne tutaj: Sublimacja – najtrwalsza metoda nadruku na odzieży) jest możliwa tylko na białym materiale. Na innych kolorach materiału poliestrowego można sublimować w kolorze czarnym, nadruk w innych kolorach jest zależny od koloru materiału.
 4. Zapoznaj się również z informacjami ogólnymi dot. cen nadruku (poniżej).

Cennik nadruku folią premium flex / premium flock:

W przypadku folii Premium Flex i Premium Flock każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Skontaktuj się z nami w sprawie Twojego projektu.

Informacje ogólne (dot. wszystkich metod nadruku):

 1. Poniższy cennik zawiera ceny orientacyjne. Wynika to z kilku czynników, m.in. stopnia skomplikowania nadruku pod kokretną metodę nadruku. Prosimy o kontakt w celu wyceny Twojego konkretnego zlecenia. 
 2. Każdy Państwa projekt, który zawiera więcej niż jedną grafikę wycenimy indywidualnie, biorąc pod uwagę różne kwestie mogące zmniejszyć koszt całego nadruku.
 3. Koszt składania i pakowania koszulek do torebek foliowych – 0,50zł/szt. Zawiera koszt torebki foliowej.
 4. Nadruk na materiałach otrzymanych od klienta może zwiększyć koszt – jest to zależne od kilku czynników. Zapraszamy do naszego katalogu odzieży.
 5. Powyższe ceny nie uwzględniają kosztu przygotowania projektu graficznego – jedynie w sytuacji jeśli jest wymagany. Przygotowując wycenę powiemy Ci, jeśli będzie taka konieczność.
 6. Ceny nie uwzględniają kosztu transportu do siedziby zamawiającego.
 7. Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Cena za zamówione produkty oraz usługi zostanie przedstawiona przez nas przed przystąpieniem do realizacji zlecenia. Zlecenie może zostać zrealizowane jedynie po potwierdzeniu warunków i akceptacji wyceny.