Jako Stacja Nadruku świadczymy usługi związane ze zdobieniem odzieży poprzez wykonywanie na nich różnego rodzaju nadruków. W zależności od projektu graficznego, materiału na którym będzie on aplikowany oraz nakładu, wykorzystujemy jedną z kilku metod nadruku dobierając najlepsze w danym przypadku rozwiązanie dla klienta. Posiadamy również bogatą ofertę odzieży, którą można u nas zamówić w połączeniu z usługą nadruku lub bez niej. W dostępnym na naszej stronie katalogu produktów oferujemy produkty 3 marek, o różnym stopniu jakości i ceny. Pokrótce ich charakterystykę można określić jako:

  • Piccolio – jakość dobra, bardzo niskie ceny,
  • Adler – jakość bardzo dobra, ceny bardzo dobre w stosunku do innych marek o podobnej jakości (a przetestowaliśmy produkty kilkunastu najbardziej znanych marek dostępnych na rynku),
  • Malfini – jakość znakomita, porównywalna do produktów dostępnych w sklepach markowych firm odzieżowych – w stosunku do nich Malfini jest jednak marką zdecydowanie tańszą.

Oferujemy również produkty marki Rimeck – jest to odzież robocza wysokiej jakości.

Współpracujemy dodatkowo z kilkoma dostawcami odzieży, którzy w swojej ofercie mają wiele innych marek odzieżowych. Jeśli jesteś zainteresowany jakimś konkretnym produktem innej marki odzieżowej, np. B&C, Fruit of the Loom, Russel, Promostars, Kariban, Stedman, Gildan lub innej, wyślij do nas zapytanie, a sprawdzimy jego dostępność i cenę.

W sytuacji kiedy masz określony budżet na produkty danego typu i chciałbyś poznać możliwości cenowe, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci dobrać właściwe produkty.

Współpracujemy również z firmą Martes-Sport, będącą producentem i dystrybutorem odzieży sportowej: Martes, Hi-tec oraz Elbrus. W razie zainteresowania tego typu produktami zapraszamy do kontaktu.

Ceny usług związanych z wykonywanymi przez nas nadrukami na odzieży są widoczne w cenniku. Natomiast ceny poszczególnych artykułów z naszego katalogu produktów znajdują się w szczegółach każdego z nich. Jeśli chciałbyś poznać cenę innego produktu, skontaktuj się z nami podając markę, model oraz potrzebną ilość, a możliwie szybko wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

Aby złożyć zamówienie należy wysłać do nas wiadomość na adres kontakt@stacjanadruku.pl. W wiadomości prosimy o:

  • w przypadku zamawiania nadruków: szczegółowy opis nadruku (jego wielkość, lokalizacja) oraz o przesłanie materiałów graficznych,
  • w przypadku zamawiania artykułów z katalogu produktów: wskazanie zamawianych produktów poprzez nazwę produktu oraz jego ID (numer występujący przed nazwą produktu), koloru, rozmiaru, ilości.

Każde zamówienie potwierdzimy zwrotnym mailem. W przypadku kiedy chciałbyś poznać wycenę całkowitą, przekażemy również taką informację.

Jeśli potrzebujesz dokonać wyceny nadruku, napisz do nas przesyłając projekt i określ na jakich materiałach (tkanina, kolor) chcesz go umieścić. Dobierzemy odpowiednią formę nadruku i podamy Ci całkowity koszt bez żadnych zobowiązań do złożenia zamówienia.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji.