Nadruk folią Premium Flex – specjalna folia typu flex.

Premium Flex to folia, która posiada możliwość naniesienia na niej dowolnego nadruku. Co się z tym wiąże – nie ma tutaj ograniczeń co do ilości obecnych w grafice kolorów, a same grafiki mogą posiadać przejścia tonalne tj. cienie, gradienty. Folia jest wytrzymała na pranie oraz wirowanie  (sugerujemy pranie w 30 stopniach i wirowanie max. 1000 obr./min.). Nadruki tą metodą wykonujemy z reguły od 30 szt. w przypadku małych grafik, a od 20 szt. w przypadku średniej wielkości grafik.

Zalety i wady metody:

  • możliwość nadrukowania w pełnej gamie kolorów,
  • niewielka grubość folii (tylko minimalnie grubsza od folii flex),
  • wysoka trwałość nadruku,
  • nadruk zarówno na bawełnie jak i poliestrze.
  • nadruk od 20-30 szt.
  • projekt graficzny nie może zawierać bardzo małych elementów do wycięcia,
  • prasowanie materiału w miejscu nadruku jedynie po drugiej stronie materiału.

Przykłady nadruku folią Premium Flex:

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć nadruków wykonanych przy użyciu folii Premium Flex:

Poznaj inne metody znakowania odzieży:

Lub przejdź na stronę, na której opisujemy różnice pomiędzy wszystkimi metodami znakowania odzieży (zarówno nadruku jak i haftu) – dowiesz się która metoda będzie najbardziej odpowiednia w przypadku Twojego zlecenia.

Folia Premium Flex – dodatkowe informacje nt. metody:

Folia jest w pierwszej kolejności nadrukowana specjalnym atramentem, w drugim kroku następuje wycięcie po obrysie określonego kształtu (tak jak w przypadku folii flex) na ploterze tnącym. Następnie umieszczana jest na materiale przy pomocy prasy grzewczej. Dwa rodzaje tej folii umożliwiają naniesienie grafiki zarówno na materiały bawełniane jak i poliestrowe.

Jest to idealna metoda do tego aby nanieść np. kolorowy logotyp na koszulkę. Folia ta jest idealnie gładka (w przeciwieństwie do meszkowatej folii Premium Flock i minimalnie tylko grubsza od folii flex.

KONTAKT

Potrzebujesz wyceny ?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś uzyskać wycenę - skontaktuj się z nami.
KONTAKT