Nadruki na koszulkach i nie tylko.

Nadruki na koszulkach i nie tylko.2018-03-04T22:01:43+00:00

Rożne techniki znakowania odzieży pozwalają nam dobrać odpowiednią technikę do konkretnego zlecenia. Każda z metod znakowania ma swoje mocne strony, ale ma również i ograniczenia. Przykładowo: sublimacji – metody idealnej do białych poliestrów – nie wykonamy na koszulkach bawełnianych, a druku DTG wręcz przeciwnie – choć do bawełny jest idealny to nie uda się go wykonać na materiałach poliestrowych. Nadruki na koszulkach możemy wykonać kilkoma metodami w zależności od: materiału, z którego są stworzone, nakładu oraz samego wzoru graficznego. Jeśli chciałbyś poznać dokładne różnice pomiędzy różnymi technikami druku na odzieży przejdź na stronę, na której porównujemy metody nadruku stosowane w naszej firmie.

Koszulki z własnym nadrukiem, napisy na koszulkach – przy niewielkich nakładach.

Pojedyncze nadruki lub takie, gdzie nakład to kilka sztuk, wykonujemy z reguły na koszulkach typu t-shirt. Aby wykonać koszulkę z własnym nadrukiem wystarczy przesłać do nas projekt i wskazać produkt, na którym chciałbyś nanieść nadruk. Może nim być wielokolorowa grafika, może to być również prosty napis na koszulce, który wykonamy ultracienką i bardzo wytrzymałą folią flex. Jeśli chcesz wykonać nadruk na swojej koszulce, to również możesz ją do nas dostarczyć.

Przykłady nadruków pojedynczych grafik i napisów (kliknij w obrazek, aby powiększyć):

Nadruki logotypów na koszulkach, koszulkach polo oraz bluzach.

Wykonujemy nadruki logotypów na wielu różnych elementach odzieży – są to głównie koszulki typu t-shirt, koszulki polo, koszule wizytowe, bluzy, odzież sportowa i robocza. Nadruk wykonywany jest jedną z metod znakowania odzieży, a wybór samej metody determinuje kilka czynników: materiał z którego składa się znakowany produkt, nakład, charakterystyka graficzna logotypu.

Przykłady nadruków logotypów przy różnych metodach druku (kliknij w obrazek, aby powiększyć):

Nadruki na koszulkach sportowych.

Mamy na swoim koncie wiele realizacji nadruków na koszulkach sportowych i generalnie – na odzieży sportowej. Oprócz koszulek zdarza nam się znakować sportowe spodenki, bluzy, kurtki jak również torby sportowe. Wykorzystujemy w tym celu głównie folię flex i sublimację, a przy większych nakładach – sitodruk.

Sublimacja to idealna metoda do druku na białych materiałach poliestrowych. Nadruk na sportowej koszulce poliestrowej metodą sublimacji ma niebywałą wytrzymałość – tusz wnika bowiem w strukturę samego materiału i prędzej to koszulka ulegnie zniszczeniu niż coś stanie się z nadrukiem. Sublimację można również wykonywać na materiale poliestrowym innym niż biały, ale wtedy ograniczona będzie paleta kolorów możliwych do użycia.

Przykłady nadruków na odzieży sportowej (kliknij w obrazek, aby powiększyć):

Nadruki na odzieży “trudnej” – kurtki, torby, itp.

Systematycznie otrzymujemy zlecenia na nadruk na odzieży “trudnej” typu kurtki, softshelle lub torby sportowe. Są to często materiały z wyższej półki cenowej, które w swoim składzie mają różne dodatki wpływające na zwiększenie komfortu korzystania. Są to chociażby systemy zwiększające oddychalność stosowane w kurtkach, które jednocześnie uniemożliwiają przedostanie się wody. Tego typu “dodatki” utrudniają znakowanie odzieży, ale ponieważ mamy z nimi styczność dość często, zdażyliśmy wypracować różne techniki, które zwiększają utrwalenie nadruku.

Przykłady nadruków wykonanych w większych ilościach (kliknij w obrazek, aby powiększyć):

Nadruki na koszulkach – większe ilości.

Przy większych ilościach (ok. 20-30 wzwyż) koszulek, z reguły stosujemy metodę druku zwaną sitodrukiem. W tej metodzie pojawiają się koszty początkowe związane z przygotowaniem sit i matryc oraz ustawieniem maszyny sitodrukowej, a koszt ten rozkłada się na ilość nadruków. Im większy jest nakład, tym tańszy jest nadruk jednostkowy. Sitodruk ma swoje ograniczenia (jak każda z metod nadruku), ale przy nieskomplikowanych graficznie wzorach z niedużą ilością kolorów, sitodruk sprawdzi się dla większych nakładów znakomicie.
Metodę tą wykorzystujemy głównie przy nadrukach na koszulkach, ale systematycznie drukujemy również na koszulkach polo, bluzach oraz torbach. W zależności od zastosowania używamy farb wodnych lub plastizolowych – o różnicach przeczytasz na stronie poświęconej metodzie sitodruku.

Przykłady nadruków wykonanych w większych ilościach (kliknij w obrazek, aby powiększyć):

Koszulki z nadrukiem: Adler – odzież wysokiej jakości.

Jeśli poszukujesz koszulek z nadrukiem wysokiej jakości, to odzież Adler będzie właściwym wyborem. W katalogu odzieży dostępnym na naszej stronie znajdziesz produkty firmy Adler – to bardzo wysokiej jakości odzież reklamowa, promocyjna ale również do codziennego użytku. Nasi klienci są z tych produktów bardzo zadowoleni, a my polecamy je w pierwszej kolejności. Współpracujemy również dodatkowo z kilkoma hurtowniami odzieży, więc jeśli poszukujesz konkretnego produktu jednej z kilkudziesięciu innych marek dostępnych na polskim rynku, to jest duża szansa, że będziemy mogli go dla Ciebie również sprowadzić.

Haft na polarach, koszulkach polo i czapkach.

Materiały typu polar nie nadają się do znakowania sitodrukiem, folią flex ani sublimacją. Tego typu produkty znakujemy poprzez haftowanie. Jest to bardzo trwała i estetyczna metoda znakowania odzieży. Polega na wyszyciu nićmi w różnych kolorach logotypu lub szerzej patrząc – grafiki – przy użyciu urządzenia zwanego hafciarką. Haft jest elegancki i bardzo wytrzymały. Hafty wykonujemy również na koszulkach (zwłaszcza polówkach) pod warunkiem że gramatura materiału nie jest mniejsza niż 200g. Hafty wykonujemy z reguły od 10 sztuk. Więcej na temat samej metody znajdziesz na stronie poświęconej metodzie znakowania haftem.

Przykłady haftów (kliknij w obrazek, aby powiększyć):

Satysfakcja naszych klientów to dla nas warunek podstawowy!

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty i usługi, które oferujemy naszym klientom, były wysokiej jakości, a nasi klienci byli usatysfakcjonowani z naszej współpracy. Każde zlecenie traktujemy z dużą dbałością o każdy detal.

Wiele już razy zamawialiśmy w Stacji Nadruku koszulki z nadrukiem dla naszych klientów i pracowników. Nasze zlecenia były expresowo realizowane, a nadruk na nich wygląda świetnie nawet po kilku miesiącach ciągłego użytkowania.

Anna Czerwiakowska, Modelarnia Fitness

Jako największy klub squasha w regionie południowej Polski współpracujemy ze Stacją Nadruku praktycznie od początku istnienia tej firmy. Stacja Nadruku wykonała dla nas przez ten czas wiele nadruków głównie na koszulkach bawełnianych i sportowych. Jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni.

Maciej Kliś, Klub Squasha Enjoy

Wiele razy potrzebowaliśmy nadrukować nasze logo na odzież sportową dla zawodników, którzy promują naszą markę. W Stacji Nadruku wykonywaliśmy nadruki na koszulkach, ale również na kurtkach, spodniach sportowych, polówkach i t-shirtach. Nigdy nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Szczerze polecam!

Mateusz Godzic, OxyWatt
Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś uzyskać wycenę - skontaktuj się z nami.
Skontaktuj się z nami