Jeśli interesują Cię pojedyncze nadruki sprawdź nasz sklep NADRUKOTEKA.PL – to kilkaset oryginalnych wzorów (każdy w kilku wersjach kolorystycznych), które możemy dla Ciebie nadrukować na koszulce, kubku, poduszce i kilku innych artykułach.

Kilka metod jakimi wykonujemy nadruki na koszulkach pozwala nam dobrać odpowiednią metodę do konkretnego zlecenia. Z najczęściej stosowanych są to: metoda druku bezpośredniego DTG, folia flex, sublimacja oraz sitodruk. To jaką metodę dobierzemy zależy od kilku czynników – przejdź na stronę, na której porównujemy metody nadruku na odzieży, aby dowiedzieć się więcej na temat różnic pomiędzy metodami nadruku wykorzystywanymi w naszej firmie.

Nadrukoteka.pl - kilkaset wzorów na koszulki, kubki, poduszki i inne.

Nadruki na koszulkach.

Przykłady nadruków (kliknij w obrazek, aby powiększyć):

Przy małych i średnich nakładach nadrukowując koszulki bawełniane wykorzystujemy nowoczesną maszynę do druku bezpośredniego (DTG) na tekstyliach. Umożliwia nam to nadruk grafik wielokolorowych w wysokiej rozdzielczości. DTG (direct-to-garment) to najnowocześniejsza metoda druku na odzieży. Jeśli mamy do czynienia z grafiką jednokolorową pod uwagę bierzemy również nadruk folią flex – wykorzystujemy w nadrukach na koszulkach folie wysokiej jakości sprawdzonego producenta. Folie te są bardzo cienkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe, a po zaaplikowaniu na koszulce dają świetny efekt kontrastu na tkaninie.

Białe sportowe koszulki poliestrowe (polecamy model Malfini Fantasy z naszego katalogu produktów Malfini) nadrukowujemy metodą sublimacji. To rewelacyjna metoda druku stosowana w nadruku na koszulkach poliestrowych/sportowych. Również jak w przypadku DTG na koszulkach bawełnianych, odwzorujemy tutaj grafiki w pełnej palecie kolorów, a sam nadruk będzie intensywny.

KONTAKT

Potrzebujesz wyceny ?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś uzyskać wycenę - skontaktuj się z nami.
KONTAKT

Nadruki logotypów na koszulkach, koszulkach polo oraz bluzach.

Wykonujemy nadruki logotypów na wielu różnych elementach odzieży – są to głównie koszulki typu t-shirt, koszulki polo, koszule wizytowe, bluzy, odzież sportowa i robocza. Nadruk wykonywany jest jedną z metod znakowania odzieży, a wybór samej metody determinuje kilka czynników: materiał z którego składa się znakowany produkt, nakład, charakterystyka graficzna logotypu.

Przykłady nadruków logotypów przy różnych metodach druku (kliknij w obrazek, aby powiększyć):

Nadruki na koszulkach sportowych.

Przykłady nadruków na odzieży sportowej (kliknij w obrazek, aby powiększyć):

Mamy na swoim koncie wiele realizacji nadruków na koszulkach sportowych i generalnie – na odzieży sportowej. Oprócz koszulek zdarza nam się znakować sportowe spodenki, bluzy, kurtki jak również torby sportowe. Wykorzystujemy w tym celu głównie folię flex i sublimację, a przy większych nakładach – sitodruk.

Sublimacja to idealna metoda do druku na białych materiałach poliestrowych. Nadruk na sportowej koszulce poliestrowej metodą sublimacji ma niebywałą wytrzymałość – tusz wnika bowiem w strukturę samego materiału i prędzej to koszulka ulegnie zniszczeniu niż coś stanie się z nadrukiem. Sublimację można również wykonywać na materiale poliestrowym innym niż biały, ale wtedy ograniczona będzie paleta kolorów możliwych do użycia. Na koszulkach sportowych innych niż białe stosujemy zazwyczaj folię flex.

KONTAKT

Potrzebujesz wyceny ?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś uzyskać wycenę - skontaktuj się z nami.
KONTAKT

Nadruki na odzieży “trudnej” – kurtki, torby, itp.

Systematycznie otrzymujemy zlecenia na nadruk na odzieży “trudnej” typu kurtki, softshelle lub torby sportowe. Są to często materiały z wyższej półki cenowej, które w swoim składzie mają różne dodatki wpływające na zwiększenie komfortu korzystania. Są to chociażby systemy zwiększające oddychalność stosowane w kurtkach, które jednocześnie uniemożliwiają przedostanie się wody. Tego typu “dodatki” utrudniają znakowanie odzieży, ale ponieważ mamy z nimi styczność dość często, zdążyliśmy wypracować różne techniki, które zwiększają utrwalenie nadruku.

Przykłady poniżej (kliknij w obrazek, aby powiększyć):

Nadruki na koszulkach – większe ilości.

Przy większych ilościach (zazwyczaj od 100 wzwyż) koszulek, z reguły stosujemy metodę druku zwaną sitodrukiem. Jest to jednak zależne od ilości kolorów – często przy większej ilości kolorów tańszy będzie druk bezpośredni DTG. W sitodruku pojawiają się bowiem koszty początkowe związane z przygotowaniem sit i matryc oraz ustawieniem maszyny sitodrukowej, a koszt ten rozkłada się na ilość nadruków. Im większa jest ilość drukowanych koszulek, tym tańszy jest jednostkowy nadruk na koszulce. Sitodruk przy większym nakładzie sprawdzi się znakomicie.

Sitodruk wykorzystujemy głównie przy nadrukach na koszulkach, ale systematycznie drukujemy również na koszulkach polo, bluzach oraz torbach. W zależności od zastosowania używamy farb plastizolowych, wodnych lub rozposzczalnikowych – o różnicach przeczytasz na stronie poświęconej tej metodzie.

Przykłady nadruków w większych ilościach (kliknij w obrazek, aby powiększyć):

Koszulki z nadrukiem marki Malfini – odzież wysokiej jakości.

Jeśli poszukujesz koszulek z nadrukiem wysokiej jakości, to odzież marki Malfini (wcześniej Adler) będzie właściwym wyborem. W katalogu odzieży dostępnym na naszej stronie znajdziesz wysokiej jakości odzież reklamową, promocyjną, ale również do codziennego użytku. Nasi klienci są z tych produktów bardzo zadowoleni, a my polecamy je w pierwszej kolejności.

Sprowadzamy również odzież marki JHK – to z kolei odzież z niższej półki cenowej dedykowana klientom dla których liczy się możliwie niski koszt.

Współpracujemy również dodatkowo z kilkoma hurtowniami odzieży, więc jeśli poszukujesz konkretnego produktu jednej z kilkudziesięciu innych marek dostępnych na polskim rynku, to jest duża szansa, że będziemy mogli go dla Ciebie również sprowadzić.

KONTAKT

Potrzebujesz wyceny ?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś uzyskać wycenę - skontaktuj się z nami.
KONTAKT

Haft na polarach, koszulkach polo i czapkach.

Materiały typu polar nie nadają się do znakowania sitodrukiem, folią flex ani sublimacją. Tego typu produkty znakujemy poprzez haftowanie. Jest to bardzo trwała i estetyczna metoda znakowania odzieży. Polega na wyszyciu nićmi w różnych kolorach logotypu lub szerzej patrząc – grafiki – przy użyciu urządzenia zwanego hafciarką. Haft jest elegancki i bardzo wytrzymały. Hafty wykonujemy również na koszulkach (zwłaszcza polówkach) pod warunkiem że gramatura materiału nie jest mniejsza niż 200g. Hafty wykonujemy od 10 sztuk.

Przykłady haftów (kliknij w obrazek, aby powiększyć):

Satysfakcja naszych klientów to dla nas warunek podstawowy!

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty i usługi, które oferujemy naszym klientom, były wysokiej jakości, a nasi klienci byli usatysfakcjonowani z naszej współpracy. Każde zlecenie traktujemy z dużą dbałością o każdy detal.

Wiele już razy zamawialiśmy w Stacji Nadruku koszulki z nadrukiem dla naszych klientów i pracowników. Nasze zlecenia były expresowo realizowane, a nadruk na nich wygląda świetnie nawet po kilku miesiącach ciągłego użytkowania.

Anna Czerwiakowska, Modelarnia Fitness

Jako największy klub squasha w regionie południowej Polski współpracujemy ze Stacją Nadruku praktycznie od początku istnienia tej firmy. Stacja Nadruku wykonała dla nas przez ten czas wiele nadruków głównie na koszulkach bawełnianych i sportowych. Jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni.

Maciej Kliś, Klub Squasha Enjoy

Wiele razy potrzebowaliśmy nadrukować nasze logo na odzież sportową dla zawodników, którzy promują naszą markę. W Stacji Nadruku wykonywaliśmy nadruki na koszulkach, ale również na kurtkach, spodniach sportowych, polówkach i t-shirtach. Nigdy nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Szczerze polecam!

Mateusz Godzic, OxyWatt
KONTAKT

Potrzebujesz wyceny ?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś uzyskać wycenę - skontaktuj się z nami.
KONTAKT