Tym czym zajmujemy się na co dzień są nadruki na odzieży – głównie na koszulkach, ale znakujemy również inne produkty. Wykorzystujemy popularne metody znakowania: folia flexsublimacjasitodrukhaft komputerowydruk bezpośredni DTG oraz premium flex i premium flock (na tej stronie opisujemy różnice między tymi metodami). Wykonujemy nadruki i hafty na odzieży powierzonej przez klientów, ale posiadamy również bogaty katalog odzieży firmy Adler, z którą od kilku lat współpracujemy. To wysokiej jakości odzież promocyjna, reklamowa, ale również świetnie nadająca się do codziennego użytku. W naszej bogatej ofercie znajdziesz również kubki z nadrukiem, kufle, filiżanki (ponad 100 różnych kształtów).

W 2018 roku uruchomiliśmy serwis nadrukoteka.pl, na którym oferujemy kilkaset wyjątkowych projektów, które drukujemy na koszulkach, kubkach, body dziecięcych, poduszkach oraz torbach, a w planie mamy dołożenie kolejnych produktów. Baza projektów jest stale rozbudowywana.

Obsługujemy zlecenia od firm i instytucji jak również od osób prywatnych – nasz cennik dostosowany jest zarówno do pojedynczych jak i większych ilości. Dodatkowo – dla agencji reklamowych oraz dla naszych stałych klientów przewidujemy zniżki, które ustalamy na podstawie częstości i ilości zleceń.

Zajmujemy się również sprzedażą odzieży reklamowej. Współpracujemy w tym zakresie z firmą Adler. Dzięki temu możemy oferować Państwu produkty w różnych wariantach cena/jakość – 4 marki, które oferuje nam firma Adler spełniają to założenie. Marki odzieżowe, które są obecne w naszym sklepie to:

 • Główna marka – Malfini (dawny Adler). Produktów tej marki sprzedajemy najwięcej, z uwagi na idealny stosunek jakości do ceny. Produkty są bardzo dobrej jakości (odzież nie kurczy się, nie rozciąga – co ma niestety miejsce w przypadku wielu produktów kilku popularnych na naszym rynku marek odzieży reklamowej i promocyjnej), a ich ceny są na przyzwoitym poziomie,
 • Malfini Premium – marka dedykowana klientom dla których liczy się najwyższa jakość produktu – w przypadku produktów marki Malfini Premium jakość jest na najwyższym poziomie,
 • Rimeck – produkty tej marki przeznaczone są do pracy fizycznej; Rimeck posiada dwie serie produktów w dwóch półkach cenowych, seria “Ranger” to produkty, które są wykonane z bardzo wysokiej jakości odpornego na przeciążenia materiału Condura, druga seria ekonomiczna to “Woody”,
 • Picolio – te produkty przeznaczone są pod eventy/festivale.

Pod tymi linkami dowiesz się nieco więcej nt. powyższych marek oraz produktów:

Wyszliśmy z założenia, że klient w dzisiejszych czasach coraz bardziej ceni sobie jakość produktów. Dla nas również jest to bardzo ważne – kiepskiej jakości produkt świadczyłby pośrednio również o naszej firmie, ponieważ na większości sprzedawanych produktów wykonujemy różnego rodzaju nadruki. Dlatego w naszym katalogu nie oferujemy Państwu produktów innych popularnych na naszym rynku marek odzieżowych, mających w swojej ofercie najtańsze produkty. Przetestowaliśmy pod względem jakości kilkadziesiąt produktów, i reguła “co tanie to drogie” sprawdza się w większości przypadków. Produkty najtańsze pozostawiają wiele do życzenia w kwestii jakości – odzież ta bardzo często kurczy się po praniu (mieliśmy przypadki zmniejszenia koszulki po jednym praniu nawet o 2 rozmiary!), lub rozciąga podczas użytkowania, a po kilku praniach (w kilku przypadkach nawet po jednym praniu) nie nadaje się już do noszenia. Nauczeni tym doświadczeniem postanowiliśmy związać się z firmą Adler, której produkty są w naszej opinii bardzo dobre jakościowo.

Jeśli jednak poszukujesz konkretnego produktu innej marki niż Adler, Malfini, Picolio, Rimeck, to również zapraszamy do kontaktu. Prawdopodobnie będziemy mogli go dla Ciebie sprowadzić z uwagi na to, że współpracujemy dodatkowo z kilkoma innymi dystrybutorami odzieży i posiadamy dostęp do kilku tysięcy produktów kilkudziesięciu innych marek, właśnie na tego typu specjalne zapotrzebowania. Są to produkty takich marek jak: Promostars, JHK, Gildan, Fruit of the Loom, B&C, Stedman i wiele innych.

Na naszej stronie poza katalogiem produktów znajdziesz między innymi charakterystyki kilku metod nadruku na odzieży, które stosujemy wraz z porównaniem tych metod, krótki opis w jaki sposób złożyć zamówienie, cennik usług oraz nasze przykładowe realizacje. W ostatnim czasie naszą ofertę rozbudowaliśmy o nadruk na produktach ceramicznych oraz o akcesoria i upominki z nadrukiem.

Zapraszamy do współpracy firmy, przedszkola, szkoły, szkółki i kluby sportowe, inne instytucje, jak również klientów indywidualnych.

Stacja Nadruku

Nadruki wykonaliśmy m.in. dla:

W naszej ofercie:

 • nadruk na odzieży – wykonujemy nadruk na odzieży zakupionej u nas lub powierzonej – posiadamy bogaty katalog produktów

 • nadruki na ceramice – od jednej sztuki drukujemy na kubkach 330ml, ale przy większych zleceniach (od 24 szt.) proponujemy ponad 100 różnego rodzaju kubków, szklanek, filiżanek, zestawów ceramicznych.

 • katalogi produktów – na naszej stronie możesz znaleźć katalogi produktów: odzieżowych, ceramicznych i upominkowych,

 • kilkaset projektów na różnego rodzaju okazje – zobacz nasz sklep nadrukoteka.pl

 • cenimy Twój czas – każde zapytanie ofertowe wycenimy dla Ciebie możliwie szybko

 • bardzo ważna jest dla nas satysfakcja klienta – dlatego gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas produktów oraz nadruków

Przykładowe realizacje:

(zobacz przykłady całych realizacji -> “Przykładowe realizacje“)

 • 650 koszulek wykonanych dla Aqua - tu: sublimacja na koszulkach sportowych
 • Sitodruk: znakowanie koszulek i bluz.
 • Koszulki dla uczestników pieszej pielgrzymki - nadruk DTG
 • Haft na polarach

Satysfakcja naszych klientów to dla nas warunek #1

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty i usługi nadruku, które oferujemy naszym klientom, były wysokiej jakości, a nasi klienci byli zadowoleni. Każde zlecenie traktujemy z dużą dbałością o każdy detal.