O nas2017-11-17T23:26:59+00:00

Stacja Nadruku:

Zajmujemy się profesjonalnym nadrukiem na odzieży, ceramice, różnego rodzaju akcesoriach i upominkach. Oto nasze katalogi produktów:

Link do katalogu odzieży reklamowej, promocyjnej, roboczej - Adler, Malfini, Rimeck. Wysoka jakość.   Katalog produktów ceramicznych - kubki, filiżanki, szklanki.    Katalog upominków i gadżetów

Nadruki wykonywane są kilkunastoma różnymi metodami druku. Obsługujemy zlecenia od firm i instytucji jak również od osób prywatnych – nasz cennik dostosowany jest zarówno do pojedynczych jak i większych ilości. Dodatkowo – dla agencji reklamowych oraz dla naszych stałych klientów przewidujemy zniżki, które ustalamy na podstawie częstości i ilości zleceń.

Zajmujemy się również sprzedażą odzieży. Współpracujemy w tym zakresie z producentem bardzo wysokiej jakości odzieży – firmą Adler. Dzięki temu możemy oferować Państwu produkty w różnych wariantach cena/jakość – 4 marki, które oferuje nam firma Adler spełniają to założenie całkowicie. Marki odzieżowe, które są obecne w naszym sklepie to:

  • Główna marka – Adler – (nazwa marki taka sama jak producenta). Produktów tej marki sprzedajemy najwięcej, z uwagi na idealny stosunek jakości do ceny. Produkty są bardzo dobrej jakości (odzież nie kurczy się, nie rozciąga – co ma niestety miejsce w przypadku wielu produktów kilku popularnych na naszym rynku marek odzieży reklamowej i promocyjnej), a ich ceny są na przyzwoitym poziomie,
  • Malfini – marka dedykowana klientom dla których liczy się najwyższa jakość produktu – w przypadku produktów marki Malfini jakość jest na najwyższym poziomie,
  • Rimeck – produkty tej marki przeznaczone są do pracy fizycznej; Rimeck posiada dwie serie produktów w dwóch półkach cenowych, seria “Ranger” to produkty, które są wykonane z bardzo wysokiej jakości odpornego na przeciążenia materiału Condura, druga seria ekonomiczna to “Woody”,
  • Picolio – te produkty przeznaczone są pod eventy/festivale.

Pod tymi linkami dowiesz się nieco więcej nt. powyższych marek oraz produktów:

Wyszliśmy z założenia, że klient w dzisiejszych czasach coraz bardziej ceni sobie jakość produktów. Dla nas również jest to bardzo ważne – kiepskiej jakości produkt świadczyłby pośrednio również o naszej firmie, ponieważ na większości sprzedawanych produktów wykonujemy różnego rodzaju nadruki. Dlatego w naszym katalogu nie oferujemy Państwu produktów innych popularnych na naszym rynku marek odzieżowych, mających w swojej ofercie najtańsze produkty. Przetestowaliśmy pod względem jakości kilkadziesiąt produktów, i reguła “co tanie to drogie” sprawdza się w większości przypadków. Produkty najtańsze pozostawiają wiele do życzenia w kwestii jakości – odzież ta bardzo często kurczy się po praniu (mieliśmy przypadki zmniejszenia koszulki po jednym praniu nawet o 2 rozmiary!), lub rozciąga podczas użytkowania, a po kilku praniach (w kilku przypadkach nawet po jednym praniu) nie nadaje się już do noszenia. Nauczeni tym doświadczeniem postanowiliśmy związać się z firmą Adler, której produkty są w naszej opinii bardzo dobre jakościowo.

Jeśli jednak poszukujesz konkretnego produktu innej marki niż Adler, Malfini, Picolio, Rimeck, to również zapraszamy do kontaktu. Prawdopodobnie będziemy mogli go dla Ciebie sprowadzić z uwagi na to, że współpracujemy dodatkowo z kilkoma innymi dystrybutorami odzieży i posiadamy dostęp do kilku tysięcy produktów kilkudziesięciu innych marek, właśnie na tego typu specjalne zapotrzebowania.

Na naszej stronie poza katalogiem produktów znajdziesz między innymi charakterystyki kilku metod nadruku na odzieży, które stosujemy wraz z porównaniem tych metod, krótki opis w jaki sposób złożyć zamówienie, cennik usług oraz nasze przykładowe realizacje. W ostatnim czasie naszą ofertę rozbudowaliśmy o nadruk na produktach ceramicznych oraz o akcesoria i upominki z nadrukiem.

Zapraszamy do współpracy firmy, przedszkola, szkoły, szkółki i kluby sportowe, inne instytucje, jak również klientów indywidualnych.

Stacja Nadruku

Nadruki wykonaliśmy m.in. dla:

W naszej ofercie:

  • nadruk na odzieży – wykonujemy nadruk na odzieży zakupionej u nas lub powierzonej – posiadamy bogaty katalog produktów

  • nadruki na ceramice – od jednej sztuki drukujemy na kubkach 330ml, ale przy większych zleceniach (od 24 szt.) proponujemy ponad 100 różnego rodzaju kubków, szklanek, filiżanek, zestawów ceramicznych.

  • różnego rodzaju akcesoria i upominki z nadrukiem – łącznie w naszej bazie znajduje się kilkaset produktów

  • katalogi produktów – na naszej stronie możesz znaleźć katalogi produktów: odzieżowych, ceramicznych i upominkowych,

  • cenimy Twój czas – każde zapytanie ofertowe wycenimy dla Ciebie możliwie szybko

  • bardzo ważna jest dla nas satysfakcja klienta – dlatego gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas produktów oraz nadruków

Satysfakcja naszych klientów to dla nas warunek #1

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty i usługi nadruku, które oferujemy naszym klientom, były wysokiej jakości, a nasi klienci byli zadowoleni. Każde zlecenie traktujemy z dużą dbałością o każdy detal.

Nadruki wykonaliśmy m.in. dla:

Przykładowe realizacje:

(zobacz przykłady całych realizacji -> “Przykładowe realizacje“)

Oferta dla przedszkoli, szkół podstawowych i szkółek sportowych.

Polub nasz profil na Facebook’u:

[custom-facebook-feed height=1100px]