Markowa odzież promocyjna i reklamowa

Od początku naszego istnienia stawiamy na wysoką jakość produktów. Stąd nasza współpraca z firmą Adler, której produkty słyną z bardzo dobrej jakości. W naszym katalogu produktów Adler znajdziesz produkty marki Malfini (w tym również Malfini Premium), Rimeck oraz Picolio.

Współpracujemy dodatkowo również z kilkoma dostawcami, którzy dostarczają nam produkty z niższej półki cenowej. Te produkty mogą sprawdzić się w sytuacji kiedy cena ma dla Ciebie największe znaczenie, a jakość produktów nie koniecznie musi być najwyższa.

Zobacz katalog produktów reklamowych Adler.

Produkty z naszego głównego katalogu odzieży można pokrótce scharakteryzować w ten sposób:

  • Malfini (dawniej Adler) – są to produkty bardzo dobrej jakości, dedykowane do codziennego użytku. Malfini jest marką coraz bardziej popularną w Polsce i coraz bardziej też przez klientów cenioną za świetny stosunek jakości do ceny.
  • Malfini Premium (dawniej Malfini) – marka z rodziny premium. Jakość produktów Malfini Premium jest znakomita, produkty te można bez wątpienia porównywać do produktów znanych markowych firm odzieżowych, jednak w stosunku do nich produkty Malfini są zdecydowanie tańsze.
  • Rimeck – produkty tej marki dedykowane są dla pracowników fizycznych, którzy cenią sobie w pracy odzież wysokiej jakości. Wszystkie produkty są szyte z wysokiej jakości materiałów odpornych na ścieranie i czynniki zewnętrzne, a miejsca najbardziej narażone na przetarcia zostały dodatkowo wzmocnione certyfikowanym materiałem Cordura®.
  • Picolio – nowoczesna marka, której odzież dedykowana jest pod wszelkiego rodzaju eventy i wydarzenia.
Odzież: Adler, Rimeck, Malfini, Picolio.

Ceny widoczne w szczegółach każdego z produktów dotyczą jego pojedynczych ilości (1-9). Zamawiając jednak ilość 10 lub więcej z danego modelu otrzymasz od nas 10% rabatu (z wyjątkiem kilku produktów, na które obowiązuje promocyjna stała cena – ich listę znajdziesz na tej stronie: Cennik). W przypadku zamawiania ilości większych prawdopodobnie będziemy mogli zaoferować Ci większy rabat – wyślij w tym celu do nas zapytanie.

Odzież marek Adler, Malfini i Rimeck to produkty bardzo dobrej jakości. Jeśli znaczenie dla Ciebie ma jednak głównie niska cena produktu, zobacz odzież z niższej półki cenowej.

Znakowanie odzieży:

Nadruki i hafty na odzieży wykonujemy wieloma metodami. Wybór właściwej metody jest kluczowy, aby nadruk był wykonany właściwie. Chcesz poznać w jaki sposób znakujemy odzież? Kliknij w jedną z poniższych grafik, aby poznać szczegóły na temat metody. Jeśli chciałbyś wiedzieć czym się różnią, przejdź na stronę gdzie przedstawiamy porównanie metod nadruku na odzieży.

KONTAKT

Potrzebujesz wyceny ?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś uzyskać wycenę - skontaktuj się z nami.
KONTAKT