Hafty na koszulach

Hafty na koszulach

Haft komputerowy to najczęściej stosowana metoda znakowania na koszulach. Poza wyjątkową trwałością nadaje koszulom również elegancji. Haft pozwala odwzorować logotyp lub grafikę za pomocą kilku kolorów nici - w tym celu w pierwszej kolejności logotyp/grafika musi zostać przekształcona do postaci tzw. programu hafciarskiego.

Na koszulach z reguły haft wykonywany na piersi wielkości nie większej niż 10-11cm na szerokość. Mały logotyp wykonany haftem nie powoduje dyskomfortu w postaci usztywnienia koszuli co mogłoby mieć miejsce w przypadku znakowania tą metodą dużej wielkości grafiki np. na plecach. Haft ma też pewne ograniczenia w zakresie możliwości odwzorowania drobnych elementów lub liter - małe litery mniejsze niż 1cm na wysokość mogą być mniej czytelne. 

Hafty na koszulach  Haft wykonany na koszuli.

Znakowanie koszul haftem.  Haft na koszuli.

Koszule znakujemy również metodą DTF. Koszt takiego znakowania jest niższy i możemy go wykonać przy mniejszych nakładach. Druk DTF pozwala też odwzorować pełną paletę kolorów jak również wyszczególnić małe elementy wraz z tłem logotypu. 

Haftem znakujem koszule już od 20 szt., a w przypadku druku DTF minimum produkcyjne to 5 szt. Odzież wysyłamy na terenie całego kraju jak i również poza granice w obrębie Unii Europejskiej. 


 

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia najlepszej metody nadruku dla Twoich potrzeb. Kliknij aby przejść na stronę kontaktu. 

Zobacz też:

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl