Nadruki na kurtkach

Nadruki na kurtkach

Na kurtkach w większości przypadków drukujemy logotypy firmowe. Wykorzystujemy do tego często folię flex, która bardzo dobrze kontrastuje na tego typu materiale i bardzo dobrze sprawdza się w przypadku jednokolorowych grafiki i logotypów. Standardowy układ nadruku w przypadku odzieży firmowej to mały nadruk na piersi oraz opcjonalnie większy na plecach w górnej części, ale oczywiście nie jest to jedyny spotykany układ. Oprócz folii flex stosujemy coraz częściej nowoczesny druk DTF, który pozwala nam drukować logotypy i grafiki wielokolorowe.

Nadruk logo firmowe na kurtkach.  Nadruki logo na kurtkach.

Nadruki wykonujemy zarówno na kurtkach dostępnych w naszym katalogu odzieży, jak i na kurtkach powierzonych. Wiele firm ma już swoje sprawdzone modele kurtek - w takich przypadkach są one dostarczane do nas do wykonania znakowania. Mamy duże doświadczenie w znakowaniu kurtek, również tych wysokiej jakości. 

Nadruki na kurtkach

wykonujemy od minimum 5 szt. tego samego wzoru (minimum produkcyjne). 

Nadruki na kurtkach - model Malfini Pacific.  Nadruki na softshellu.

Znakowanie kurtek.   Nadruk folią flex na kurtkach.

W przypadku grafik gdzie pojawia się wiele kolorów wykorzystujemy najczęściej druk DTF. Pozwala on wykonać znakowanie kurtek w pełnej palecie kolorów z przejściami tonalnymi zarówno przy małych jak i dużych nakładach. Nadruk DTF jest bardzo trwały. W przypadku ciemnych kolorów kurtek używamy dodatkowo podkładu z tzw. 'blockerem kolorów', aby kolor z materiału nie migrował na nadruki. 

Nadruk na kurtkach.   Nadruk na softshellu. 

Nadruk na kurtkach.   Nadruk z tyłu na kurtce - przykład realizacji. 


 

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia najlepszej metody nadruku dla Twoich potrzeb. Kliknij aby przejść na stronę kontaktu. 

Zobacz też:

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl