Kontakt

Kontakt

W dniach 2-6 maja Stacja Nadruku jest zamknięta. Na przesłane maile odpowiemy 9-ego maja. 

Zapraszamy do kontaktu mail/tel. od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15 lub do przesłania formularza (znajduje się na dole strony).

Stacja Nadruku - kontakt


Aby uzyskać wycenę prześlij do nas możliwie szczegółowy opis dot. znakowania na odzieży oraz wybranych (lub posiadanych) produktów. Oczywiście pomożemy w doradzeniu w kwestii doboru odzieży oraz metody znakowania. W przesyłanym zapytaniu prosimy o informacje:

  • logo/grafika do nadruku - załącz ją do maila w postaci najlepiej wektorowej (.pdf, .cdr) - lub na potrzeby samej wyceny w innym formacie (.jpg, .png, .tiff),
  • określ jakie produkty chcesz oznakować,
  • czy posiadasz swoje produkty? Jeśli tak podaj jaki jest to model (najlepiej prześlij link do tego produktu w internecie, abyśmy mogli zweryfikować skład materiału, wygląd produktu pod kątem możliwości jego znakowania), określ też kolor,
  • w którym miejscu i orientacyjnie jakiej wielkości chcesz zamieścić nadruk/haft,
  • jaki jest nakład przeznaczony do znakowania,
  • jeśli jest istotny termin realizacji (deadline) określ go proszę również w zapytaniu - w przeciwnym razie podamy Ci orientacyjny czas realizacji wynikający z naszej kolejki realizacji.

Mając komplet informacji, możliwie szybko przekażemy Ci odpowiedź zwrotną zawierającą wycenę oraz czas realizacji. 

Adres:

Stacja Nadruku,  ul. Sikorskiego 2A,  43-300 Bielsko-Biała

 


 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
 

Zaufali nam m.in.:

Nadruki na odzieży - realizacja dla Agata Meble.Nadruki na odzieży - realizacja dla City Bank.Nadruki na odzieży.Nadruki na odzieży - realizacja dla Vista.Nadruki na odzieży.Nadruki na odzieży - realizacja dla PKP.Nadruki na odzieży - realizacja dla Radio Bielsko.Nadruki na odzieży - realizacja dla Tesco.Nadruki na odzieży - realizacja dla Volvo Auto-Boss.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl