Nadruki na odzieży

Nadruki na odzieży

Znakowanie odzieży wykonujemy kilkoma metodami. To jaka metoda znakowania zostanie wykorzystana zależy od kilku czynników:

  • materiał, z którego wykonany jest produkt, który będzie znakowany; i nadkład odzieży,
  • przede wszystkim istotne jest to jak wygląda projekt, który będzie drukowany – ilość kolorów, występowanie przejść tonalnych, kształt, kolor tła,
  • wielkość i miejsce nadruku – z reguły logotypy są drukowane na lewej lub prawej piersi, opcjonalnie dodatkowo z tyłu na plecach (z reguły w okolicach łopatek); natomiast spotykamy się z różnymi innymi układami znakowania,
  • materiał, z którego wykonana jest odzież – czy jest to bawełna, poliester a może polar lub mikropolar,
  • kształt i dostępność do miejsca w którym ma być wykonane znakowanie, 
  • czy występuje personalizacja nadruków i czy stosujemy różne wielkości nadruków w zależności od rozmiaru odzieży.

Powyższe elementy determinują metodę znakowania odzieży. Mając te informację możemy ocenić czy wykonanie nadruku na odzieży wykonać najlepiej nowoczesnym drukiem cyfrowym DTF (który stosujemy już w zdecydowanej większości przypadków - sprawdź dlaczego), haftem, a może folią flex, sublimacją, czy sitodrukiem.


Nadruki na koszulkach typu t-shirt:

W zdecydowanej większości realizacji znakowania wykorzystujemy nowoczesny druk DTF, który pozwala nam odwzorować nadruk w pełnej palecie kolorystycznej zarówno w przypadku logotypów, napisów jak i innego rodzaju grafik. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Nadruki na koszulkach.

Nadruki na koszulkach sportowych:

W przypadku białych koszulek sportowych idealnie sprawdzi się sublimacja, ale drukujemy również z wykorzystaniem innych metod jak folia flex czy druk DTF. Oprócz koszulek znakujemy również sportowe bluzy, torby, itp. 

Chcesz dowiedzieć się więcej ntt? Zapraszamy na stronę: Nadruki na koszulkach sportowych

Nadruki na koszulkach polo:

W przypadku koszulek polo znakowanie wykonujemy drukiem DTF lub haftem komputerowym. Haft dodaje polówkom elegancji, a przy tym jest pod względem trwałości jest praktycznie niezniszczalny; na korzyść DTF przemawia jednak możliwość druku pełną paletą kolorów oraz niższy koszt znakowania.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: Polówki z nadrukiem

Nadruki na bluzach:

W przypadku znakowania bluz stosujemy również głównie DTF, z uwagi na jego wszechstronne zastosowanie. Drukowanie tą metodą daje bardzo dużą trwałość nadruku i bardzo precyzyjne odwzorowanie drobnych elementów projektu. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Nadruki na bluzach

Nadruki na kurtkach:

W przypadku kurtek znakowanie nadruk jest wykonywany z reguły DTF, ale również sprawdzi się tutaj często folia flex. Ta forma znakowania świetnie sprawdza się na materiale, z którego wykonana jest warstwa zewnętrzna kurtki. 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: Nadruki na kurtkach

Znakowanie koszul:

W przypadku koszul stosujemy przeważnie haft komputerowy. Haft oprócz tego że jest metodą bardzo trwałą, to znakowanie tą metodą dodaje elegancji. Haft na koszulach najlepiej sprawdza się w postaci niewielkiego logotypu na piersi.

O znakowaniu koszul dowiesz się więcej tutaj: Hafty na koszulach

Haft na polarach:

Polar i mikropolar znakujemy z reguły nićmi czyli tzw. haftem komputerowym. W sytuacji jednak kiedy cena znakowania musi być niska możemy zastosować druk DTF

Więcej na temat znakowania polarów na stronie: Polary robocze z nadrukiem

Nadruk na odzieży roboczej:

W zależności od tego jakie produkty są znakowane, z jakiego są materiału, jaka jest ich ilość - dobieramy odpowiednią metodę znakowania. Nadruki wykonujemy na koszulkach roboczych, bluzach, spodniach, kamizelkach, czapkach i wielu innych produktach. Ponownie - sprawdza się tutaj z reguły najlepiej druk DTF.

Przykłady realizacji druku na odzieży roboczej oraz więcej informacji: Nadruk na odzieży roboczej

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl