Nadruki na odzieży

Nadruki na odzieży

Znakowanie odzieży wykonujemy kilkoma metodami. To jaka metoda znakowania zostanie wykorzystana zależy od kilku czynników:

  • materiał, z którego wykonany jest produkt, który będzie znakowany; i nadkład odzieży,
  • przede wszystkim istotne jest to jak wygląda projekt, który będzie drukowany – ilość kolorów, występowanie przejść tonalnych, kształt, kolor tła,
  • wielkość i miejsce nadruku – z reguły logotypy są drukowane na lewej lub prawej piersi, opcjonalnie dodatkowo z tyłu na plecach (z reguły w okolicach łopatek); natomiast spotykamy się z różnymi innymi układami znakowania,
  • materiał, z którego wykonana jest odzież – czy jest to bawełna, poliester a może polar lub mikropolar,
  • kształt i dostępność do miejsca w którym ma być wykonane znakowanie, 
  • czy występuje personalizacja nadruków i czy stosujemy różne wielkości nadruków w zależności od rozmiaru odzieży.

Powyższe elementy determinują metodę znakowania odzieży. Mając te informację możemy ocenić czy wykonanie nadruku na odzieży wykonać najlepiej folią flex, sublimacją, drukiem DTF czy może lepiej będzie wykonać haft komputerowy.


Nadruki na koszulkach:

W zdecydowanej większości realizacji znakowania wykorzystujemy nowoczesny druk DTF, który pozwala nam odwzorować nadruk w pełnej palecie kolorystycznej zarówno w przypadku logotypów, napisów jak i innego rodzaju grafik. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Nadruki na koszulkach.

Nadruki na koszulkach polo:

W przypadku koszulek polo znakowanie wykonujemy z reguły haftem komputerowym. Haft dodaje polówkom elegancji, a przy tym jest pod względem trwałości jest praktycznie niezniszczalny.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: Polówki z nadrukiem

Nadruki na bluzach:

W przypadku znakowania bluz stosujemy również głównie druk DTF, z uwagi na jego wszechstronne zastosowanie. Drukowanie tą metodą daje bardzo dużą trwałość nadruku i bardzo precyzyjne odwzorowanie drobnych elementów projektu. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Nadruki na bluzach

Nadruki na kurtkach:

W przypadku kurtek znakowanie często jest wykonywane folią flex. Ta forma znakowania świetnie sprawdza się na materiale, z którego wykonana jest warstwa zewnętrzna kurtki. 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: Nadruki na kurtkach

Nadruki na koszulkach sportowych:

W przypadku białych koszulek sportowych idealnie sprawdzi się sublimacja, ale drukujemy również z wykorzystaniem innych metod jak folia flex czy druk DTF. Oprócz koszulek znakujemy również sportowe bluzy, torby, itp. 

Chcesz dowiedzieć się więcej ntt? Zapraszamy na stronę: Nadruki na koszulkach sportowych

Znakowanie koszul:

W przypadku koszul stosujemy przeważnie haft komputerowy. Haft oprócz tego że jest metodą bardzo trwałą, to znakowanie tą metodą dodaje elegancji. Haft na koszulach najlepiej sprawdza się w postaci niewielkiego logotypu na piersi.

O znakowaniu koszul dowiesz się więcej tutaj: Hafty na koszulach

Haft na polarach:

Polar i mikropolar znakujemy z reguły nićmi czyli tzw. haftem komputerowym. W sytuacji jednak kiedy cena znakowania musi być niska możemy zastosować druk DTF. 

Więcej na temat znakowania polarów na stronie: Polary robocze z nadrukiem

Nadruk na odzieży roboczej:

W zależności od tego jakie produkty są znakowane, z jakiego są materiału, jaka jest ich ilość - dobieramy odpowiednią metodę znakowania. Nadruki wykonujemy na koszulkach roboczych, bluzach, spodniach, kamizelkach, czapkach i wielu innych produktach.

Przykłady realizacji druku na odzieży roboczej oraz więcej informacji: Nadruk na odzieży roboczej

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl