O nas

Zajmujemy się znakowaniem odzieży od 2015 roku. Od tego czasu wykonaliśmy tysiące realizacji dla klientów z Polski jak i UE. 

Nadruki wykonujemy m.in. na: koszulkach, koszulkach polo, koszulach, bluzach, kurtkach, na odzieży roboczej. W procesie znakowania odzieży wykorzystujemy różne metody nadruku: aktualnie w dużej większości jest to nowoczesny druk DTF oraz haft komputerowy, rzadziej korzystamy również z folii flex, folii latex, sublimacji, sitodruku.

Wykonujemy nadruki zarówno na odzieży zakupionej u nas jak i odzieży powierzonej. W naszym katalogu produktów znajdziesz produkty kilku marek. Są to m.in.:

  • Malfini (dawniej Adler) - to wysokiej jakości odzież reklamowa i promocyjna, ale również świetnie nadająca się do codziennego użytku. Jakość niektórych produktów jest porównywalna z markowymi rzeczami o sporo wyższej cenie,
  • JHK -  to nierzadko bardzo przyzwoitej jakości produkty w niższej w stosunku do Malfini cenie. Tą odzież polecamy w sytuacji ograniczonego budżetu lub wtedy kiedy odzież jest wymieniana stosunkowo często (np. koszulki dla pracowników fizycznych, które dość szybko ulegają poplamieniu/zniszczeniu),
  • Rimeck - to wysokiej jakości odzież dedykowana do pracy fizycznej,
  • Work Wear - mamy w ofercie polary tej marki, mają one świetny stosunek jakości do ceny.

Kliknij, aby przejrzeć nasz katalog produktów

Obsługujemy zlecenia od firm i instytucji jak również od osób prywatnych – wykonujemy nadruki na odzież firmową, ale również koszulki na wydarzenia sportowe, obozy sportowe, odzież dla szkół. Naszymi klientami są też różnego rodzaju grupy mniej i bardziej formalne. 

Na naszej stronie prezentujemy cennik nadruku DTF (tj. główną metodą znakowania jaką stosujemy). Cennik dostosowany jest zarówno do różnych nakładów. Dodatkowo – dla naszych stałych klientów przewidujemy zniżki, które ustalamy na podstawie częstości i ilości zamówień.

Od początku działania naszej firmy stawiamy na jakość. Na początku naszego działania wysoką jakość znakowania ciężko było jednak uzyskać, głównie przez ograniczenia technologiczne. Od 2021 roku stosujemy nadruk DTF, który wykorzystujemy już w ok. 90% przypadków realizacji nadruków. Możemy już z ręką na sercu powiedzieć, że po kilku latach w branży i nowoczesnej metodzie DTF (wykorzystując wysokiej jakości materiały i sprzęt) uzyskujemy już bardzo dobre jakościowo wydruki o bardzo wysokiej trwałości. Zobacz nasze realizacje.

Stacja Nadruku - nadruki na odzieży.

Jakość odzieży. 

W trakcie naszej kilkuletniej pracy przetestowaliśmy pod względem jakości kilkadziesiąt produktów, i reguła “co tanie to drogie” sprawdzała się w większości przypadków. Produkty dostępne na rynku jako najtańsze pozostawiają wiele do życzenia w kwestii jakości – tego typu odzież bardzo często tylko w momencie zakupu wygląda dobrze, ale już w trakcie użytkowania, po pierwszych praniach okazuje się, że koszulka skurczyła się o dwa rozmiary lub zrobił się z niej worek, na spodniach puściły szwy, a w bluzie zaciął się zamek. Tego typu odzieży nie mamy w ofercie i staramy się przestrzegać naszych klientów przed próbą znacznej oszczędności na jakości. Takiej odzieży nie znajdziesz u nas. Dla nas liczy się jakość - liczysz się TY!

Jeśli poszukujesz konkretnego produktu innej marki niż te dostępne w naszym katalogu - napisz do nas. Współpracujemy dodatkowo z kilkoma dystrybutorami odzieży i posiadamy dostęp do kilku tysięcy produktów kilkudziesięciu innych marek, właśnie na tego typu specjalne zapotrzebowania. Są to m.in. produkty takich marek jak: Promostars, Gildan, Fruit of the Loom, B&C, Stedman, Roly.


 

Zaufali nam m.in.:

Nadruki na odzieży - realizacja dla Agata Meble.Nadruki na odzieży - realizacja dla City Bank.Nadruki na odzieży.Nadruki na odzieży - realizacja dla Vista.Nadruki na odzieży.Nadruki na odzieży - realizacja dla PKP.Nadruki na odzieży - realizacja dla Radio Bielsko.Nadruki na odzieży - realizacja dla Tesco.Nadruki na odzieży - realizacja dla Volvo Auto-Boss.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl