O nas

Zajmujemy się znakowaniem odzieży od 2015 roku. Od tego czasu wykonaliśmy tysiące realizacji dla klientów z Polski jak i UE. 

Nadruki wykonujemy m.in. na koszulkach, koszulkach polo, koszulach, bluzach, kurtkach, na odzieży roboczej. W procesie znakowania odzieży wykorzystujemy różne metody nadruku: folia flex, folia latex, sublimacja, sitodruk, haft komputerowy oraz druk bezpośredni DTG – więcej ntt. znajdziesz w zakładce metody znakowania odzieży.

Wykonujemy nadruki zarówno na odzieży zakupionej u nas jak i odzieży powierzonej. W naszym katalogu produktów znajdziesz produkty kilku marek. Są to m.in.:

  • Malfini (dawniej Adler) - to wysokiej jakości odzież reklamowa i promocyjna, ale również świetnie nadająca się do codziennego użytku. Jakość niektórych produktów jest porównywalna z markowymi rzeczami o sporo wyższej cenie,
  • JHK -  to nierzadko bardzo przyzwoitej jakości produkty w niższej w stosunku do Malfini cenie. Tą odzież polecamy w sytuacji ograniczonego budżetu lub wtedy kiedy odzież jest wymieniana stosunkowo często (np. koszulki dla pracowników fizycznych, które dość szybko ulegają poplamieniu/zniszczeniu),
  • Rimeck - to wysokiej jakości odzież dedykowana do pracy fizycznej,
  • Work Wear - mamy w ofercie polary tej marki, mają one świetny stosunek jakości do ceny.

Kliknij, aby przejrzeć nasz katalog produktów

Obsługujemy zlecenia od firm i instytucji jak również od osób prywatnych – nasz cennik dostosowany jest zarówno do mniejszych jak i większych ilości. Dodatkowo – dla naszych stałych klientów przewidujemy zniżki, które ustalamy na podstawie częstości i ilości zamówień.

Stacja Nadruku - nadruki na odzieży.

Jakość odzieży. 

W trakcie naszej kilkuletniej pracy przetestowaliśmy pod względem jakości kilkadziesiąt produktów, i reguła “co tanie to drogie” sprawdzała się w większości przypadków. Produkty dostępne na rynku jako najtańsze pozostawiają wiele do życzenia w kwestii jakości – tego typu odzież bardzo często tylko w momencie zakupu wygląda dobrze, ale już w trakcie użytkowania, po pierwszych praniach okazuje się, że koszulka skurczyła się o dwa rozmiary lub zrobił się z niej worek, na spodniach puściły szwy, a w bluzie zaciął się zamek. Tego typu odzieży nie mamy w ofercie i staramy się przestrzegać naszych klientów przed próbą znacznej oszczędności na jakości. Takiej odzieży nie znajdziesz u nas. Dla nas liczy się jakość - liczysz się TY!

Jeśli poszukujesz konkretnego produktu innej marki niż te dostępne w naszym katalogu - napisz do nas. Współpracujemy dodatkowo z kilkoma dystrybutorami odzieży i posiadamy dostęp do kilku tysięcy produktów kilkudziesięciu innych marek, właśnie na tego typu specjalne zapotrzebowania. Są to m.in. produkty takich marek jak: Promostars, Gildan, Fruit of the Loom, B&C, Stedman, Roly.


 

Zaufali nam m.in.:

Nadruki na odzieży - realizacja dla Agata Meble.Nadruki na odzieży - realizacja dla City Bank.Nadruki na odzieży.Nadruki na odzieży - realizacja dla Vista.Nadruki na odzieży.Nadruki na odzieży - realizacja dla PKP.Nadruki na odzieży - realizacja dla Radio Bielsko.Nadruki na odzieży - realizacja dla Tesco.Nadruki na odzieży - realizacja dla Volvo Auto-Boss.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl