Nadruki na bluzach

Nadruki na bluzach

  1. Jakie bluzy są najlepsze do nadruku?
  2. Nadruki na bluzach.
  3. Hafty na bluzach.

Jakie bluzy są najlepsze do nadruku?

W naszym katalogu produktów znajdziesz wiele modeli bluz – są to tradycyjne bluzy bez zamka i kaptura, bluzy z zamkiem lub kapturem (tzw. kangurki) oraz bluzy posiadające zarówno zamek jak i kaptur. Obecność lub brak zamka/kaptura to podstawowy podział ze względu na typ bluzy.

W naszej ofercie posiadamy bluzy zarówno męskie, damskie jak i wielu modelach również odpowiedniki dziecięce.

Czy różnią się od siebie bluzy i co wpływa na to, że niektóre modele są droższe od innych? Jakie modele brać pod uwagę przy wyborze bluzy dla pracowników, uczniów szkół lub na jakieś konkretne wydarzenie?

Istotne przy wyborze bluzy są: materiał z jakiego bluza jest wykonana, jakość tego materiału oraz gramatura.

Większość bluz jest wykonana z mieszanki bawełny oraz poliestru. Z reguły jest to podział: ok. 60-80% bawełny i 20-40% poliestru. Poliester w składzie materiałowym ma za zadanie zwiększyć wytrzymałość bluzy – jego obecność sprawia, że bluza będzie zdecydowanie bardziej odporna na różnego rodzaju rozciągnięcia i deformacje. Są też wyjątki - wyższej jakości bluzy mogą być wykonane z samej bawełny np. model z serii premium - Malfini Voyage.

W przypadku bluz dedykowanych do konkretnej branży np. bluz do pracy fizycznej sprawdzą się bluzy marki JHK – to stosunkowo niedrogie bluzy, których jakość wykonania jest bardzo przyzwoita. W tej grupie cenowej są to naszym zdaniem najlepsze bluzy dostępne na rynku.

Podstawowe modele bluz marki Malfini są wykonane z nieco lepszej jakości bawełny niż bluzy JHK. W przypadku bluz Malfini pierwsze mechacenie się bluzy pojawi się później. Polecamy świetnej jakości kangurki Malfini Cape, bluzy z zamkiem bez kaptura Malfini Adventure i Malfini Viva, bluzy z zamkiem i kapturem Malfini Trendy Zipper oraz bluzy czyste męskie Malfini Essential.

Dużym powodzeniem cieszy się również model z kategorii bluz sportowych jaki mamy w ofercie: Malfini Direct. To model wykonany w większości z mikropoliestru (95%) z dodatkiem elastanu (5%). 

Gramatura bluzy określa jej grubość. Bluzy ciepłe określa się te o gramaturze powyżej 300g/m2.

Nadruki na bluzach

Nadruki na bluzach wykonujemy w większości drukiem cyfrowym – metodą DTF. Oczywiście finalny wybór metody znakowania jest zależny od tego jak wygląda projekt, jaką ma wielkość i jaki jest nakład bluz przewidziany do nadruku. Konieczność personalizacji może mieć również na to wpływ.

Nowoczesny bardzo trwały druk DTF pozwala nam wykonywać znakowanie na bluzach już od niewielkich ilości i w pełnej palecie kolorów. Ponieważ warstwa farby oraz kleju łączącego farbę z bluzą nie jest gruba, to nawet przy większych nadrukach bluza po nadruku jest elastyczna. Ta metoda nadruku jest wykorzystywana zarówno przy małych jak i dużych logotypach oraz wielokolorowych grafikach.

Metodą druku DTF wykonujemy logotypy firmowe na odzieży przeznaczonej dla pracowników lub logotypy partnerów/sponsorów wydarzenia lub na potrzeby różnego rodzaju lig sportowych - na odzieży dla zawodników. Znakujemy zarówno bluzy bawełniane jak i te wykonane z poliestru.

Nadruki na bluzach - druk DTF.  Nadruk logotypów na bluzach.

Nadruki logo na bluzach - druk DTF.  Drukowanie bluz - logo firmowe.

Naszymi klientami są zarówno firmy jak i inne organizacje takie jak np. kluby sportowe. Również często są to prywatne osoby, które potrzebują wykonać nadruki na bluzach na wspólny wyjazd grupowy lub są zrzeszone w mniej formalne kluby, stowarzyszenia, itp.

Nadruki na bluzach dla zawodników.  Przykładowy nadruk wykonany na bluzach.

Nadruk DTF wykonany na bluzach.  Bluzy z nadrukiem.

Nadruki na bluzach

Oprócz druku DTF, korzystamy również z innych metod nadruku takich jak: folia flex, sitodruk, folia latex. To jaka metoda nadruku zostanie wykorzystana zależy od kilku czynników m.in. tego jak wygląda projekt, jaki jest nakład bluz przeznaczonych do znakowania, czy występuje personalizacja nadruku (np. ksywki zawodników na łopatkach), dobranie wielkości druku do różnych rozmiarów bluz, istotna jest również wielkość nadruku i to czy grafika jest jedno czy wielokolorowa. W przypadku bluz z kapturem należy również uwzględnić to, że kaptur może przesłaniać zbyt wysoko położoną grafikę.

Wykonanie nadruku na bluzach.   Nadruki na bluzach wykonane w technologii druku DTF. 

Nadruk wykonany na tyle bluzy.  Nadruk wykonany na tyle bluzy drukiem DTF.

Wykonujemy nadruki na bluzach już od 5 sztuk tego samego wzoru. Drukujemy zarówno logotypy firmowe jak również pełnowymiarowe grafiki wielokolorowe. 

 

Hafty na bluzach

Na bluzach możemy wykonać również haft. Haftowane może być logo jak również szkic czy rysunek. Haft jest jednak metodą droższą niż druk DTF. Hafty wykonujemy od minimum 20 szt. tego samego wzoru. 


Haft na bluzach. 

Odzież wysyłamy na terenie całego kraju jak i również poza granice w obrębie Unii Europejskiej. 


 

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia najlepszej metody nadruku dla Twoich potrzeb. Kliknij aby przejść na stronę kontaktu. 

Zobacz też:

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl