Nadruki na bluzach

Nadruki na bluzach

Do znakowania bluz wykorzystujemy kilka metod. Są to m.in. druk DTF, dzięki któremu możemy wykonać nadruki jedno i wielokolorowe zarówno w niewielkich jak i dużych ilościach. Są to bardzo często logotypy firmowe na odzieży przeznaczonej dla pracowników lub logotypy partnerów/sponsorów wydarzenia lub ligi sportowej np. na odzieży dla zawodników. Znakujemy zarówno bluzy bawełniane jak i te wykonane z poliestru.

Nadruki na bluzach - druk DTF.  Nadruk logotypów na bluzach.

Nadruki logo na bluzach - druk DTF.  Drukowanie bluz - logo firmowe.

Naszymi klientami są zarówno firmy jak i inne organizacje takie jak np. kluby sportowe. Również często są to prywatne osoby, które potrzebują wykonać nadruki na bluzach na wspólny wyjazd grupowy lub są zrzeszone w mniej formalne kluby, stowarzyszenia, itp.

Nadruki na bluzach dla zawodników.  Przykładowy nadruk wykonany na bluzach.

Nadruk DTF wykonany na bluzach.  Bluzy z nadrukiem.

Nadruki na bluzach

Oprócz druku DTF, korzystamy również z innych metod nadruku takich jak: folia flex, sitodruk, folia latex. To jaka metoda nadruku zostanie wykorzystana zależy od kilku czynników m.in. tego jak wygląda projekt, jaki jest nakład bluz przeznaczonych do znakowania, czy występuje personalizacja nadruku (np. ksywki zawodników na łopatkach), dobranie wielkości druku do różnych rozmiarów bluz, istotna jest również wielkość nadruku i to czy grafika jest jedno czy wielokolorowa. W przypadku bluz z kapturem należy również uwzględnić to, że kaptur może przesłaniać zbyt wysoko położoną grafikę.

Wykonanie nadruku na bluzach.   Nadruki na bluzach wykonane w technologii druku DTF. 

Nadruk wykonany na tyle bluzy.  Nadruk wykonany na tyle bluzy drukiem DTF.

Wykonujemy nadruki na bluzach już od 5 sztuk tego samego wzoru. Drukujemy zarówno logotypy firmowe jak również pełnowymiarowe grafiki wielokolorowe. Maksymalny wymiar nadruku to ok. 32cm x 42cm o ile układ bluzy pozwala na taki nadruk - z reguły jednak drukowane logotypy/grafiki są zdecydowanie mniejsze.

Odzież wysyłamy na terenie całego kraju jak i również poza granice w obrębie Unii Europejskiej. 


 

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia najlepszej metody nadruku dla Twoich potrzeb. Kliknij aby przejść na stronę kontaktu. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl