Nadruki na koszulkach sportowych

Nadruki na koszulkach sportowych

 1. Jakie koszulki sportowe wybrać do nadruku.
 2. Jak wykonujemy nadruki na koszulkach sportowych.
 3. Nadruki na koszulkach powierzonych i innej odzieży sportowej.

Jakie koszulki sportowe wybrać do nadruku

W naszym katalogu produktów znajduje się kilka modeli koszulek sportowych dedykowanych do wykonania na nich znakowania - inaczej mówiąc: do nadruku. Jakie są różnice między tymi koszulkami i jakimi metodami wykonujemy na nich znakowanie? Poniżej postaramy się odpowiedzieć na najczęściej spotykane pytania ze strony naszych klientów.

Trzy modele koszulek na których najczęściej wykonujemy nadruki to:

 1. Model JHK Sport - to przyzwoitej jakości koszulki wykonane z 100% poliestru, często wykorzystywane na: obozy sportowe dla dzieci i dorosłych, biegi i inne wydarzenia sportowo-kulturalne jak również ligi sportowe. Jest to jedna z najtańszych dostępnych na rynku koszulek, ale o wysokim stosunku jakości do ceny. Na tych koszulkach drukujemy od minimum 20 szt. Występuje kilkanaście kolorów koszulki i trzy jej rodzaje:
  • JHK Sportman - model męski, gramatura 130g/m2,
  • JHK Sport Lady - model i krój damski, gramatura 130g/m2
  • JHK Sport Kid - model przeznaczony dla dzieci o podobnej gramaturze; dla dzieci już od 3 rż. 
 2. Model Malfini Fantasy - nieco droższa niż model powyżej koszulka z bardzo przyjemnej jakości materiału. W składzie jest również poliester 100%, ale materiał jest dodatkowo bardzo przyjemny w dotyku, a tym podczas noszenia na sobie w trakcie uprawiania sportu. Koszulka jest przeznaczona wszędzie tam, gdzie liczy się wysoka jakość lub koszulka będzie wielokrotnie używana np. na ligach sportowych. Mamy tutaj również 3 wersje koszulki:
 3. Modelem z wyższej półki jest Malfini Destiny - to koszulka techniczna wykonana z mikropoliestru (95%) i z dodatkiem elastanu (5%). Materiał jest zupełnie inny niż w przypadku powyższych dwóch modeli - koszulka w dotyku przypomina koszulki znanych marek sportowych (przy czym jest od nich sporo tańsza). Występuje w 10-ciu wersjach kolorystycznych i dedykowana jest głównie do różnego rodzaju lig sportowych, lig firmowych i wszędzie tam gdzie priorytetem jest jakość, a niekoniecznie cena. W przypadku tego modelu mamy dwie wersje koszulki:

Jak wykonujemy nadruki na koszulkach sportowych

Koszulki sportowe białe znakujemy w większości przypadków (zwłaszcza przy większych grafikach) metodą sublimacji. Specjalny tusz wnika w strukturę materiału zabarwiając go pod wpływem wysokiej temperatury, co powoduje, że nadruk jest niewykrywalny pod palcami. Taki nadruk jest też praktycznie niezniszczalny w normalnym użytkowaniu - nie odbarwia się, nie ściera się i nie odpada. 

Nadruk na koszulkach sportowych metodą sublimacji  Nadruk - koszulki sportowe.

Nadruk na sportowych koszulkach powierzonych  Drukowanie koszulek kolarskich.

Metodę sublimacji można stosować na koszulkach białych - wtedy możemy drukować w pełnej palecie kolorów. W przypadku koszulek innego koloru sublimacja jest również możliwa, ale ograniczona jest wtedy paleta kolorów (grafika musi wykorzystywać ciemniejsze kolory niż kolor koszulki - najlepiej jeśli jest to kolor czarny).

Jeżeli nadruki są wykonane kolorami jasnymi stosujemy inne metody druku - z reguły jest to nowoczesny i bardzo trwały druk DTF.

Nadruk folią flex na koszulce sportowej. Nadruk folią flex - 2 kolory - zbliżenie

Nadruki na koszulkach sportowych technicznych - Malfini Destiny.  Nadruki na koszulkach sportowych.

Nadruki na koszulkach powierzonych i innej odzieży sportowej

Posiadamy duże doświadczenie w realizacji znakowania na odzieży sportowej, zarówno na koszulkach zakupionych u nas, jak i na odzieży powierzonej markowych producentów takich jak Nike, Adidas, 4F itp. W zależności od materiału z jakiego wykonana jest koszulka oraz tego jak wygląda projekt, dobierzemy właściwą i najbardziej optymalną metodę nadruku. 

Nadruki na koszulkach w Stacji Nadruku.   Zastanawiasz się gdzie wykonać nadruki na koszulkach sportowych ? Sprawdź nas - Stacja Nadruku.

Nadruki logo na koszulkach sportowych poliestrowych.   Koszulki dla trenerów na siłownie - z nadrukami.

Oprócz znakowania koszulek sportowych, wykonujemy również nadruki na torbach, bluzach, spodniach sportowych i innych podobnych produktach. Tutaj również jak w przypadku koszulek metoda znakowania zależy od projektu nadruku, materiału oraz nakładu. 

Nadruki na torbach sportowych.  Torby sportowe z nadrukiem

Nadruki sitodrukiem na workach sportowych.  Nadruki na sportowych workach.


Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia najlepszej metody nadruku dla Twoich potrzeb. Kliknij aby przejść na stronę kontaktu. 

Zobacz też:

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl