Nadruk na odzieży roboczej

Nadruk na odzieży roboczej

Nadruk na odzieży roboczej wykonujemy kilkoma metodami w zależności od tego: jakie produkty są znakowane, jaka jest ich ilości, jak wygląda grafika którą z reguły są logotypy firmowe. Wybór metody znakowania wpływa również na koszt wykonania nadruków lub haftów. Do dyspozycji mamy coraz częściej stosowany przez nas druk DTF, którym możemy znakować zarówno bawełniane koszulki jak i poliestrowe kamizelki ostrzegawcze, kurtki, bluzy czy spodnie. Nowoczesny bardzo trwały druk DTF pozwala wykonać nadruki na odzieży w pełnej palecie kolorów już od niewielkich ilości (minimum to 5 szt.). W przypadku DTF nawet przy dużych powierzchniowo nadrukach znakowane miejsce jest elastyczne i nie ma efektu ciężkości nadruku. DTF sprawdza się zarówno przy małych logotypach jak i dużych wielokolorowych grafikach.

koszulki z logo firmy  Nadruki na odzieży roboczej.

Nadruki na odzieży roboczej  Nadruk flex na kurtkach roboczych.

Nadruk na odzieży roboczej.

Często stosowana jest również folia flex - która świetnie kontrastuje na produkcie w przypadku logotypów jednokolorowych. Stosujemy folie wysokiej jakości renomowanego producenta - folia ta jest jednocześnie cienka (90 mikronów grubości), ale i bardzo wytrzymała. Nadruk folią wykonujemy też na wielu różnych materiałach i produktach.

Nadruki na kurtkach roboczych.  Nadruk na odzieży roboczej.

Nadruk na kamizelkach roboczych.  Nadruk na kamizelce.

Nadruk na kamizelce odblaskowej.  Nadruk na kamizelce odblaskowej.

Wykonujemy nadruki na odzieży roboczej już od 5 sztuk tego samego wzoru. To mogą być zarówno logotypy firmowe jak również pełnowymiarowe grafiki wielokolorowe. 

Odzież wysyłamy na terenie całego kraju jak i również poza granice w obrębie Unii Europejskiej. 


 

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia najlepszej metody nadruku dla Twoich potrzeb. Kliknij aby przejść na stronę kontaktu. 

Zobacz też:

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl