Polary robocze z nadrukiem
  1. Polary robocze z nadrukiem - haft komputerowy.
  2. Znakowanie polarów metodą DTF.

Polary robocze z nadrukiem

Znakowanie polarów wykonujemy głównie haftem komputerowym. Znakowanie tą metodą jest zdecydowanie najlepsze w przypadku polarów z uwagi na swoją bardzo dużą trwałość - polar może być użytkowany kilka lat, a znakowanie będzie się nadal świetnie trzymać. Jest to jednak najdroższa metoda znakowania i jedyna w której grafika/logotyp jest wyszywany nićmi. Ponieważ polar jest dość gruby, znakowanie haftem nie wpływa znacząco na dyskomfort użytkowania - haft może być powierzchniowo duży. W większości przypadków znakowanie jest wykonywane na piersi oraz opcjonalnie z tyłu na wysokości łopatek. 

Haft na polarach roboczych.  Haft na polarach.

Hafty na polarach.  Haft logo firmy na polarach.

Polary robocze z nadrukiem

Znakowanie polarów haftem wykonujemy już od 20 szt. tego samego wzoru. Haftem nie wykonujemy jednak indywidualnych personalizacji takich jak np. osobne imiona osobno na każdym polarze.

Przykład haftu wykonanego na polarach.  Haftowane logo firmy na polarze.

 

Znakowanie polarów nadrukiem cyfrowym DTF

Tańszą i bardziej wszechstronną alternatywą znakowania polarów, która daje dodatkowo możliwość drukowania przejść tonalnych, jest druk DTF. Stosujemy go w sytuacjach kiedy istotny jest niski koszt znakowania (np. polary dość szybko są wymieniane). Możliwe jest również wykonanie personalizacji, np. imion.

Minusem druku DTF na polarze jest widoczna delikatna ramka wokół druku, która powstaje w trakcie procesu utrwalania druku na polarze w prasie grzewczej - w przypadku małych logotypów na piersi ta ramka jest mało widoczna, jednak przy dużych nadrukach odbicie ramki może być już nieco bardziej widoczne. Ramka taka zanika w trakcie użytkowania polaru (dodatkowo również po jego praniu). 

Przykładowy nadruk DTF wykonany na polarze wygląda tak: 

Nadruk DTF na polarze


Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia najlepszej metody nadruku dla Twoich potrzeb. Kliknij aby przejść na stronę kontaktu. 

Zobacz też:

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl