Polary robocze z nadrukiem
  1. Polary robocze z nadrukiem - haft komputerowy.
  2. Znakowanie polarów metodą DTF.

Polary robocze z nadrukiem

Znakowanie polarów wykonujemy haftem komputerowym lub drukiem cyfrowym DTF.

Znakowanie haftem ma największą trwałość i sprawdzi się jeśli polar ma być użytkowany długo - polar znakowany haftem może być użytkowany nawet wiele lat, a znakowanie będzie się nadal świetnie trzymać - są to bowiem nici, które jeśli nie ulegną fizycznemu uszkodzeniu to nawet przez setki prań nie powinny się w żaden sposób zniszczyć. Haft komputerowy to jednak najdroższa metoda znakowania i jedyna w której grafika/logotyp jest wyszywany nićmi. Ponieważ polar jest dość gruby, znakowanie haftem nie wpływa znacząco na dyskomfort użytkowania - haft może być powierzchniowo duży. W miejscu haftu od strony wewnętrznej jest flizelina, ale ponieważ polar z reguły zakłada się na koszulkę to flizelina nie powoduje dykomfortu.

W większości przypadków znakowanie haftem jest wykonywane na piersi oraz opcjonalnie z tyłu na wysokości łopatek. 

Haft na polarach roboczych.  Haft na polarach.

Hafty na polarach.  Haft logo firmy na polarach.

Polary robocze z haftem

Znakowanie polarów haftem wykonujemy już od 20 szt. tego samego wzoru. Haftem nie wykonujemy jednak indywidualnych personalizacji takich jak np. osobne imiona osobno na każdym polarze.

Przykład haftu wykonanego na polarach.  Haftowane logo firmy na polarze.

 

Polary robocze z nadrukiem

Tańszą i bardziej wszechstronną alternatywą znakowania polarów, która daje dodatkowo możliwość drukowania przejść tonalnych, jest druk DTF. Stosujemy go w sytuacjach kiedy istotny jest niski koszt znakowania (np. polary dość szybko są wymieniane). Możliwe jest również wykonanie personalizacji, np. imion. 

Znakowanie polarów roboczych nadrukiem cyfrowym DTF

Trwałość takiego nadruku jest wysoka i jeśli nie zakładamy, że polar ma wytrzymywać setki prań, to być może będzie to lepsza alternatywa od droższego haftu. Dodatkowo w przypadku druku cyfrowego widoczne mogą być nawet drobne elementy w grafice lub małe napisy. 

Przykładowy nadruk DTF wykonany na polarze wygląda tak: 

Nadruk DTF na polarze


Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia najlepszej metody nadruku dla Twoich potrzeb. Kliknij aby przejść na stronę kontaktu. 

Zobacz też:

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl