Polary robocze z nadrukiem

Polary robocze z nadrukiem

Znakowanie polarów wykonujemy głównie haftem komputerowym. Znakowanie tą metodą jest zdecydowanie najlepsze w przypadku polarów z uwagi na swoją bardzo dużą trwałość - polar może być użytkowany kilka lat, a znakowanie będzie się nadal świetnie trzymać. Jest to jednak najdroższa metoda znakowania i jedyna w której grafika/logotyp jest wyszywany nićmi. Ponieważ polar jest dość gruby, znakowanie haftem nie wpływa na dyskomfort użytkowania - haft może być powierzchniowo duży. W większości przypadków znakowanie jest wykonywane na piersi oraz opcjonalnie z tyłu na wysokości łopatek. 

Haft na polarach roboczych.  Haft na polarach.

Hafty na polarach.  Haft logo firmy na polarach.

Polary robocze z nadrukiem

Znakowanie polarów haftem wykonujemy już od 10 szt. tego samego wzoru. Haftem nie wykonujemy jednak indywidualnych personalizacji takich jak np. osobne imiona osobno na każdym polarze.

Przykład haftu wykonanego na polarach.  Haftowane logo firmy na polarze.

Tańszą i bardziej wszechstronną alternatywą znakowania polarów, która daje dodatkowo możliwość drukowania przejść tonalnych, jest druk DTF. Stosujemy go w sytuacjach kiedy istotny jest niski koszt znakowania (np. polary dość szybko są wymieniane). Możliwe jest również wykonanie personalizacji, np. imion.

Minusem druku DTF jest widoczna ramka wokół druku, która powstała w trakcie procesu utrwalania druku w prasie grzewczej - w przypadku małych logotypów na piersi ta ramka jest mało widoczna, jednak przy dużych nadrukach odbicie ramki jest już mocno widoczne. 


Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia najlepszej metody nadruku dla Twoich potrzeb. Kliknij aby przejść na stronę kontaktu. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl