Polówki z nadrukiem

Polówki z nadrukiem

Koszulki polo znakujemy z reguły metodą haftu komputerowego. To bardzo trwała metoda znakowania odzieży, która dodatkowo dodaje elegancji polówkom. Odradzamy jednak znakowanie haftem bardzo dużych grafik na koszulkach polo - tak duże znakowanie będzie powodować duże usztywnienie koszulki i tym samym może wpływać na dyskomfort w użytkowaniu. Z reguły wykonujemy znakowanie logotypu firmowego jedynie na piersi, a rzadziej znakujemy dodatkowo miejsce z tyłu (przeważnie w okolicach łopatek). 

Haft na koszulkach polo  Haft na polówkach

Polówki z nadrukiem.  Polówki z nadrukiem.

 

Haft wykonany na koszulkach polo.  Znakowanie koszulek polo.

Znakowanie haftem wykonujemy od 10 sztuk tego samego wzoru. W przypadku haftu nie wykonujemy personalizacji (tj. pojedynczego znakowania imion, nazwisk, itp.) - takie znakowanie możemy wykonać jedynie metodą DTF lub folią flex - już od 5 szt.

Druk DTF również stosujemy na koszulkach polo jako tańszą alternatywę znakowania. Sprawdza się on bardzo dobrze również w przypadku wielokolorowych logotypów i grafik. W przypadku druku DTF nie ma problemów z odwzorowaniem przejść tonalnych co w przypadku znakowania haftem nie jest możliwe. 

Folia flex sprawdzi się w przypadku jedno lub dwukolorowych grafik - nadruk tą metodą da bardzo dobry kontrast logotypu na koszulce polo. Wysokiej jakości folia flex, której używamy w naszej firmie, jest bardzo trwała a jednocześnie bardzo cienka - nie usztywnia ona koszulki w miejscu nadruku.

Nadruk logo firmy na koszulkach polo.  Koszulki polo z nadrukiem folią flex.


  

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia najlepszej metody nadruku dla Twoich potrzeb. Kliknij aby przejść na stronę kontaktu. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl